Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő lejárt és...

Felmondási idő lejárt és nincs meg az utódom ez kell hogy engem érdekeljen?

Figyelt kérdés

Ha valaki határozatlan szerződést munkavállalóival felmond letölti az előírt 30 napot és ezalatt a cég nem találja meg az utódot és nincs kinek átadni a stafétát-ez kel hogy engem érdekeljen?

Van nekem közöm ahhoz hogy a cég nem talált senkit a helyemre?

Még ha a szerződésben benne lenne hogy akkor távozhatok ha… az még egy dolog lenne, de nincs benne.

Nem engednek leszámolni nem engednek távozni, nem voltak hajlandóak pl átvenni a leltárjegyzéket tőlem ami nagyon komoly dolog mert az abban levőkért felelek és amíg nem veszik át addig ha eltűnik valami azért én vagyok a felelős, de tovább nem járhatok be mert túlvagyok a 30 napon és mennék máshova. Szóval én be nem megyek többet részemről de hát így… és ha holnapra keletkezik félmilliós „leltárhiány” mondjuk?

Ilyenkor mi van?


2017. jún. 22. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Keresd meg a lehető legnagyobb kutyát (főnököt), közöld vele a szitut + hogy ha nem intézkedik azonnal (nem napok múlva) akkor feljelented a céget. Ugrani fog ;)
2017. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Emelt hangnemben verj ki egy orbitális balhét, hogy a szart is kiperled belőlük, mivel hivatalos felmondásod ellenére jogellenes módon megtagadják a kilépő papírok kiadását és az utolsó hónapra járó fizettséged. Tovább mehetsz, hogy nyílt, média fórumokon fogsz panaszt emelni erre a törvénytelen elbánásra.


A cégek ezt már soha nem kockáztatják meg, ha mégis, nyerhetsz magadnak tök jó kis kártérítést a munkaügyi per során.

2017. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Tovább mehetsz, hogy nyílt, média fórumokon fogsz panaszt emelni erre a törvénytelen elbánásra.

"



Hát egy olyan céget amely már most is rajta van a feketelista-hu-n ez marhára nem fogja meghatni.

2017. jún. 22. 18:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Beszaarook....

2 hónapja erre sem néztem az oldalra(gyk) annyi melóm van. Erre fel az ismertető jegyei a kérdezőnek még mindig ugyan azok.....

Igen ő a munakügyis

Nem semmi hogy hónapokig irkál elvetemült kérdéseket aminek se füle se farka....

2017. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt válaszd ki a hatóságot a cég székhelye szerint illetékest:

[link]

2017. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!