Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A lányok miért ennyire bunkók...

A lányok miért ennyire bunkók a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi bajuk van úgy általánosságban a nőknek, de azt veszem észre, hogy ők magukkal tok jól elvannak, de a férfi kollegákat le se szarják. Annyira nehéz elhinni, hogy nem mindenki csak megd*ni akar titeket, hanem csak beszélgetni?
2017. jún. 24. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
"A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad." Te az eddigi válaszaid alapján életedben nem dolgoztál.
2017. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
"egyszerűen nem való nekik a munka" Ezt majd mond anyád, nagymamád szemébe. Drukkolok.
2017. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Nm szeretnek beszélgetni mert a munkára figyelnek és a főnök sliccére.
2017. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nemtom, velem beszélgetnek mindig.

Odamegyek hogy, "Szia, jó szex?" és már meg is van a közös téma.

(Vagy próbálok rájuk sózni zárjegymentes cigarettát meg parfümöt csak az nem mindig jön be..)

2017. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nőként osztom a véleményedet,én se jövök ki velük,inkább csak férfiakkal beszélek.
2017. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Most mi a francért lenne kötelességük veled beszélgetni? Mindenki beszélgessen azzal, akivel akar, és kész.

Én is jobban megértem magam a nőkkel, és van olyan férfi kolléga, akivel nem szívesen beszélnék munkaügyeken kívül, mert emberileg nem szimpatikus (és nem, nem azért, mert azt hinném, meg akar dugni). Máglyára velem, mi?

2017. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg Magyarországon a férfigyűlölő nő. Szóval ezért bunkók.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy emiatt nem is érdemes MOn nőknél próbálkozni, csak azt, hogy ne vedd magadra az ilyen nők viselkedését.

2017. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt látom, hogy a nők pont hogy egymással tudnak iszonyú bunkók lenni munkahelyen. Egymás szemébe vigyorognak, bájcsevegnek, amint a női társaságból valaki elmegy, egyből elkezdik kibeszélni és a háta mögött minden dolgot összehordani róla.
2019. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!