Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma volt az elso napom a...

Ma volt az elso napom a gyarban, de nagyon szar volt, ha holnap csak ugy nem megyek be annak milyen kovetkezmenyei lesznek?

Figyelt kérdés
nagyon szar volt nem birom csinalni, raadasul elfelejtettem lakatot vinni, a munkaruha ott van a szekrenyemben, ha kilopjak az az en felelossegem?? es elitelendo amiert holnap mar nem akarok menni??? raadasul kitalaltak hogy menjek delutanra mas emberekel.

2017. júl. 3. 14:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ilyen egy munkahely, úgy oszt be a vezetőd ahogy akar. Ha már az elején nem mész be más nap akkor ne is számíts rá, hogy kell még valaha menned.
2017. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Te megint a munkaruhás gyári munkás vagy?
2017. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Van szakmád? Kivel laksz? Eddig dolgoztál?
2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
minden kezdet nehéz, rossz.
2017. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

gyári munka.


mégis milyen legyen?


hulladék az egész, annál minden jobb.

2017. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Én nem ítéllek el, csak mert legszívesebben be sem mennél. Jól gondold át, de én a helyedben ezt a hetet valahogy kibírnám, és látnám hogy mennyire kibírható vagy nem. Ha továbbra is nem akarod akkor felmondhatsz, mivel gondolom próbaidőn vagy.


De az is opció szerintem, hogy maradsz és közben keresgélsz. Ha összejön valami, akkor lelépsz.

2017. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Obelisk kinzomester!


Hagyd ott ezt a munkát ezzel az oldallal együtt! Így mindenki jól jár. ;)


Üdv.: K

2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%

De egy mániás egy p--cs vagy te hallod.


Mit rinyálsz, ne mész be és kész, gondolod érdekelsz valakit.

2017. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
* aki meg dolgozna az meg nem teheti mert vagy nincs munkalehetőség ott ahol él, vagy válogatnak, pofákat vágnak, húzogatják a szájukat a felvételiztetők. De az ilyeneket mint te egyből beválogatják, aztán tálcán kínálnak neki mindent. Szégyelld te magad !
2017. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
3%

De mégis mit gondol a kérdező milyen egy gyári munka?


a cipőfűződbe is belekötnek a többiek, 5 % munka 95% g@@cizés az egész, legalábbis arról szól, vagy a munka 5% sincs.

2017. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!