Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma volt az elso napom a...

Ma volt az elso napom a gyarban, de nagyon szar volt, ha holnap csak ugy nem megyek be annak milyen kovetkezmenyei lesznek?

Figyelt kérdés
nagyon szar volt nem birom csinalni, raadasul elfelejtettem lakatot vinni, a munkaruha ott van a szekrenyemben, ha kilopjak az az en felelossegem?? es elitelendo amiert holnap mar nem akarok menni??? raadasul kitalaltak hogy menjek delutanra mas emberekel.

2017. júl. 3. 14:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Felmondási idődet töltöd,szóval akár be se kell menned többet. A papírokat majd kiküldik vagy később ha lehiggadsz bemész aláírni az irodába.
2017. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, már az első nap kín szenvedés volt, alig bírtam ki hogy ne rohanjak el bőgve.. Persze nyugtattam magam, hogy kell a munka de miután letelt a munkaidőm és kiszabadultam, órákon át csak sírtam, már a gondolattól is rosszul voltam, hogy én még egyszer betegyem oda a lábam. Másnap egyszerűen nem mentem be aztán hívott a főnököm hogy nem kéne munkában lennem? Megmondtam mi a helyzet, többet ne számítsanak rám és felmondtam. Így utólag azt bánom hogy nem hagytam ott az első pár óra után.
2017. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen szerződést írtál alá... akár a munkád miatt kiesett kárt is megtérítetheti veled, ha csak úgy nem mész be... de ha bemész és felmondasz, akkor a próbaidő alatt bármilyen indoklás nélkül megteheted,de mindenképp személyesen kell.
2017. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
A mai fiatal generáció már szenved, ha dolgozni kell. Bezzeg régen a bányászok meg a kohósok megcsinálták a munkát szó nélkül és a téglaégetők. Ma meg már megy a hiszti mindenért. Túl meleg van, túl hideg van, büdös van, sötét van, nyirkos a levegő meg az anyátok p_csáját azt
2017. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

14: Na erről van szó.


Hisztizni, nyavalyogni, meg 100x kiírni ide ugyanazt, az megy.

Menjél bújá' be az önkormányzatba, adnak segélyt, aztán ki se gyere onnan !

2017. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%
14. Te mit dolgozol?
2017. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
Menjél el akkor állatgondozónak, marhák meg disznók közé 130 ezerért. Aztán lapátoljad 200 marha ganaját, meg cipeld vödör szám a kaját nekik, az biztos jobb.
2017. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
karterites, meg az apjuk fasat azt, am nem magyar nyelvu volt a szerzodes.
2017. júl. 3. 17:33
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális!
2017. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
nagy francia ceg gondolom azert nem magyar, de mindenki alairta, rajtam kovetelni akarnak barmit is szetvagom a pofajukat.
2017. júl. 3. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!