Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma volt az elso napom a...

Ma volt az elso napom a gyarban, de nagyon szar volt, ha holnap csak ugy nem megyek be annak milyen kovetkezmenyei lesznek?

Figyelt kérdés
nagyon szar volt nem birom csinalni, raadasul elfelejtettem lakatot vinni, a munkaruha ott van a szekrenyemben, ha kilopjak az az en felelossegem?? es elitelendo amiert holnap mar nem akarok menni??? raadasul kitalaltak hogy menjek delutanra mas emberekel.

2017. júl. 3. 14:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Te egyedül vagy ilyen hü.lye vagy segítenek?
2017. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas vagy...
2017. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Gratulálok a sikeredhez!!! Az első napot végigcsináltad! Pedig hogy be voltál tojva tegnap, és hogy ijesztgettek a hozzászólók, ugye. És még meg sem ettek, se a kollégák, se a főnök, igaz?


Látom, nem vagy még felkészülve a napi nyolc órás munkára, de ez változhat. Meg fogsz lepődni, de a munkatársaidnak a gyárban az első napjuk ugyanilyen vacak volt. Miért nem beszélgettél velük erről?


Természetesen egy napnyi munka után nem tudsz megalapozott döntést hozni arról, h odavaló vagy-e abba gyárba, vagy sem. Kb. egy hónap alatt dől el (ha betanított munkát kell csinálnod, akkor a betanulás hossza alatt)h mennyire tetszik v h találsz-e jobb munkahelyet a közeledben.


Csak azért, mert vacak volt az első napod, otthagyni egy munkahelyet igen nagy luxus. Meg hát az elkapkodott döntésnél jóval többet várunk el tőled. Csak több önfegyelemre van szükséged.


Javaslom, ne dramatizáld a helyzetet, aludd ki magad reggelre, szerezz egy lakatot, és menj holnap is be. A második nap könnyebb, a harmadik még könnyebb és így tovább.

2017. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mivel csak egy napot voltál eddig, így valószínűleg kirugnak gondolkodás nélkül ha holnap igazolatlanul hiányzol. Végezttség nélkül meg hiába reménykedsz máshol se lesz jobb.

És igen ha aláírtad a papírt, hogy felvetted a munkaruhát és nem tudod visszaadni akkor az a te felelősséged.

2017. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
beperelnek és visszakövetelik a munkaruha árát és az okozott kárt. egy multival nem szállhatsz szembe, annyi ügyvédet bérel, amennyit akar és egy perc alatt lesöpörnek, legyetsz akármilyen erélyes
2017. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Na, voltál ma dolgozni v sem?
2017. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
kileptem nem nekem valo munka ez, fizikailag nem nehez viszont magasfoku kezugyesseg kell hozza majd utalni fogjak az egy napi berem, am lehet elmegyek arufeltoltonek azt sztem menne nekem.
2017. júl. 4. 20:24
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük az infót, bár senki nem volt kiváncsi rád!
2017. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
46%

Remélem, a munkaruhát és a bakancsot le tudtad adni. Sajnálom, h nem sikerült, de elfogadom a döntésedet.


Sok sikert egy új melódhoz! Mikor kezdesz?

2017. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!