Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy a kollégái...

Mit csináljak, hogy a kollégáim ne "zaklassanak" munkaidőn kívül?

Figyelt kérdés

4 hónapja dolgozom a munkahelyemen, sok emberrel szimpatizálok, meg persze sokan akarják nekem csapni a szelet, de leszögeztem, hogy én munkahelyre dolgozni járok, nem ismerkedni, haveri poénkodás még oké, de ennyi.


Facebookon sokan fel is vettek ismerősnek, persze visszaigazoltam, elvégre nem akartam bunkó lenni, nem is látok ebben még semmit.


A probléma az, hogy a munkaidőn kívül, az otthoni telefonom írogatnak (facebookon keresztül), de már fel is hívtak... Először azt hittem baj van és nem érnek el a céges telón, de semmi ilyenről nem volt szó... Volt amikor apukámnál voltam a kórházban és hiába nyomtam ki, állandóan hívogattak...


Mit tehetnék, hogy ezt befejezzék, de azért ne is legyek bunkó?


2017. júl. 4. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó pofa vagy, fűvel fával megosztod magadat, az egész gyárral beszélő viszonyba vagy, 10.000 embernek megadod a munkahelyeden az elérhetőségedet, melyik közösségi oldalon vagy elérhető. Ott mosolyogsz meg jó pofizol a szemükbe bele, hát akkor legyen vér a pucádba az ellenkezőjét is is a szemükbe mondani.
2017. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Letiltod a számukat a magántelefonodon.
2017. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Ne magadból indulj ki :) Egyáltalán honnan veszed, hogy gyár?


Nyilván tudják a nevem és nem kell főiskola, hogy megtaláljanak facebookon.

2017. júl. 4. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy neked elég, ha a munkahelyen látod a képüket.
2017. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

"meg persze sokan akarják nekem csapni a szelet"


Jaj, jaj, jaj... Hát csak nem egy csodaszép hercegnőt tisztelhetünk benned? Szerintem iszonyat beképzelt vagy és csak azért írtad ki a kérdést, hogy mindenki tudja, hogy te bizony naggggyon jó csaj vagy és sokan rád vannak kattanva.

Máskülönben már rég kitakarítottad volna a magánéletedből az ilyen embereket, de valld be kell és jó ez a figyelem. Élvezd ki, megcsúnyúlsz majd te is, aztán már nem lesznek hódolóid.

2017. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az aktív közösségi médiás emberek így nem vágják, hogy le lehet ám tiltani az embereket?


Én csináltam egy csoportot Facebookon, oda felpakoltam az összes nem kívánatos kolléga ismerőst, és nyomtam egy korlátozást rájuk. Számukra úgy néz ki, mintha általában nem posztolnék semmit, és a profilképemen kívül nem lennének képeim. Ez öt perc munka volt, most már az jelöl be, aki akar, de továbbra se látnak semmit. Ennyi.


Ha okostelefonod van, akkor lehet tiltani telefonszámokat is, illetve beállíthatod azt is, hogy bizonyos embereknek azt mutassa a Facebook messenger h nem vagy online soha. Legyél már kreatív bmeg, ha tényleg ennyire zavarnak, SIMÁN meg lehet ezt oldani...

2017. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó leírt mindent, amit én akartam. Annyival kiegészíteném: én két hónapja dolgozom egy cégnél, de amint megtudtam, hogy egymást jelölgetik a kollégák, azonnal beállítottam, hogy senki ne jelölhessen be ismerősnek, hisz semmi szükségem arra, hogy ott írogassanak nekem, lássák a magánéleti dolgaimat. A telefonszámomat meg eleve nem adom meg a főnökön kívül senkinek.
2017. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!