Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hány évesen találtátok meg...

Ti hány évesen találtátok meg a hivatásotokat? Mikor jöttetek rá arra, mi az ivel egész életetekben foglalkozni akartok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 08:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
15 évesen. Matematikus vagyok. Vannak előnyei és hátrányai is, mint mindennek. De azt hiszem mást nem tudnék ilyen szívesen csinálni.
2017. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
18 évesen. Általános után nem igazán tudtam mit szeretnék kezdeni az életemmel ezért elmentem érettségire meg mellete le raktam egy bolti eladóit. Mire eljött az érettségi éve kezdtem bele bonyolódni a számitásteknikába azon belűl a programozásba és a 3D grafikába, ehhez azonban olyan tantárgyi teljesítmények kelletek volna hogy tudjak menni főiskolára/egyetemre ugyanis bachelor degree vagy master degree nélkül itthon nem igazán vesznek fel IT környezetbe dolgozni.Nekem viszont csak egy erős 3as volt az átlagom mindenből egyedül az angolom volt 5ös. Úgyhogy végül 19 éves koromra lett 1 érettségim 1 szakmám meg egy Angol nyelvvizsgám azóta 4 év telt el retkes gyárakban meg benzinkutakon gürcölök 12-18 órákban amiért pont annyi pénzt kapok hogy ki fizessem az albérletem ugyanis az egyetlen dolog amit el értem az életben hogy 20 éves koromban már önfentartó voltam saját albérletben szülői segítség nélkül. Az elmúlt 4 évben természetesen meg állás nélkül gyakoroltam a 2D/3D grafikát, animációt, illetve elsajátítotam különböző 3D motorok mint az UnrealEngine,Unity használatát. De hiába tudom miben vagyok jó mit szeretnék csinálni ha elbasztam az iskolás éveimet, most esélyem sincs ki ugrani a mókuskerékből mert akkor vagy éhen döglök vagy nem lesz felettem tető. Most 24 vagyok gyakorlatilag csak arra várok hogy végre előbb vagy utóbb megdögöljek.Mert ez minden csak nem élet.
2018. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!