Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyat, aki csak...

Ismertek olyat, aki csak nagyon későn kezdett el dolgozni,40 éves korában?

Figyelt kérdés
Mekkora hátrány ez?
2017. júl. 9. 14:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/223 A kérdező kommentje:

"Mit teszel ennek érdekében?"


A szervi beteg mit tesz,azért,hogy ne legyen szervi beteg?


Pont ezt mondtam!

Sajnos a mentális betegeket valami kísérleti nyulaknak tekintik,akik gyógyítsák meg magukat,vagy dögöljenek meg.


Mondta neked,voltam pszichológusnál,2-nél is,és egyik sem használt.


Mondd akkor a cukorbetegnek is,hogy gyógyuljon meg,vagy a tolószékesnek,hogy álljon fel!

2017. júl. 12. 12:11
 92/223 A kérdező kommentje:

Amúgy beszélgettem más orvossal a témáról,aki nem pszichológus,hanem belgyógyász,és mondta,hogy itthon sajnos nem igazán veszik komolyan a mentális betegségeket.


Ez jó alibi szakma egyeseknek,és a gyógyszergyáraknak,hogy megélnek ezekből a sok szerencsétlen emberekből.

2017. júl. 12. 12:12
 93/223 A kérdező kommentje:

Amire rájöttem,hogy nem igazán érdemes elmenni 3.hoz,mert mindegyik ugyanazt fogja mondani.


Neki meg tök 8,felveszi a pénzt,akkor is,ha rajtad nem tud segíteni.

2017. júl. 12. 12:15
 94/223 anonim ***** válasza:
100%

"Ja,csak az ilyen melókból nem lehet megélni.

Mégis mire menjek én 100 ezer Ft-ból,ha nincs saját lakásom?"


Ja, hát ha derogál kevés pénzért elmenni dolgozni, akkor már inkább nem is dolgozol?

Mondd, most mire mész 0 forintból úgy, hogy nincs saját lakásod?

Gondolod, a szüleid el fognak élni 100 évig és vígan gondoskodnak rólad életed végéig?

Ők nem mondják neked, hogy ideje lenne már munkát találnod ilyen idősen?

2017. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/223 A kérdező kommentje:

Nem,nem derogál.

Ennyiből viszont nem tudok megélni,csak saját lakásban tudnék.

Ami viszont még nincs.


Nem,nem csak a szüleimre támaszkodom,ha ennyire kíváncsi vagy.

2017. júl. 12. 12:26
 96/223 A kérdező kommentje:

De,mint mondtam neked,8 órában akkor sem tudnék dolgozni.

Ahol idegen helyen kell lenni.


De ha lesz saját lakásom,akkor már ott nyugalomban lehetek teljesen,és majd meglátom mi lesz.


A viszont,hogy se otthon,se a munkahelyen a nap 24 órájában stresszben éljek,nem tartható.


De még van időm kitalálni hogyan fogom megoldani,hogyan fogom túlélni.


Ha nekem is venne holnap valaki egy lakást,és napi 4 órából megtudnék élni,akkor már holnap dolgoznék,de ez még egyelőre nem lehetséges.

2017. júl. 12. 12:29
 97/223 A kérdező kommentje:

Mások utazgatásra,szórakozásra,gyerekre költenek el rengeteg pénzt.

Én ezeket megspórolom.


Így 40 évesen én is elérem talán,azt amit mások,csak nyilván nekem nem lesz annyi tapasztalatom.

2017. júl. 12. 12:31
 98/223 anonim ***** válasza:
100%

Azért hangsúlyozom, hogy a tiéd sem szervi baj, mert aki pl.: tolószékes, hiába akar, nem fog tudni járni, a cukorbeteg hiába akarna nem cukros lenni, attól még sajnos az.

A szervi bajokban sokat tudnak segíteni az orvosok. A mentális bajok valóban mások és itt te tudnál magadnak a legtöbbet segíteni, de folyamatosan jössz a kifogásokkal, hogy MIÉRT NEM lehet megoldani a tiédet.


2 pszichológusnál jártál, nem voltak jók, oké akkor keress tovább. Menj el több orvoshoz is, kutass a témában, keress sorstársakat...


Most komolyan inkább egyedül ülsz otthon, ahelyett, hogy élnéd az életedet? 30 évesen??? Basszus, nem 90 éves vagy, mert akkor oké lenne.

2017. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/223 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, meg "megspórolod" az élményeket, a nevetést, az újdonságokat, a különböző szép helyek látását, stb...ez baromság.
2017. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/223 A kérdező kommentje:

A fizikai betegeket könnyebb gyógyítani,mert az ő betegségük kézzel fogható.


És minden ember belső szervei ugyanúgy működnek.


Az elme,pszichés viszont nem kézzel fogható,és mindenkié más.


Ezért is sokkal nehezebb gyógyítani.

2017. júl. 12. 12:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!