Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyat, aki csak...

Ismertek olyat, aki csak nagyon későn kezdett el dolgozni,40 éves korában?

Figyelt kérdés
Mekkora hátrány ez?
2017. júl. 9. 14:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/223 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam,hogy az ő baja nem súlyos,csak nem annyira,mint az enyém.


Nála a szorongás nem gátolja egy természetes biológiai funkció elvégzését.

Na,meg a gyógyszerek hatnak.


Mondom,nálam nem csak a szorongással van gond,hanem a tudatomat kellene ahhoz kikapcsolni.

Ehhez alkohol vagy drogok kellenének,de ezek nem vonzanak,és önpusztító dolgok,amik csak rövid időre adnak enyhülést.

2017. júl. 11. 16:42
 62/223 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegség is szorosan kapcsolódik a szorongáshoz. Annyira kezdett már súlyosodni, hogy azon kezdtem gondolkodni, merjek-e az utcára menni?


Fizikai tünetei is voltak: szédülés, erős szívfájdalom, rosszullét, stb...


Szerinted én nem mondhattam volna, hogy nem megyek dolgozni, tanulni, egyáltalán sehova???


És igen, baromi nehéz volt legyőzni és mint írtam bármikor előjöhet, de le akartam győzni, mert nem akartam és nem akarom, hogy ez megbénítson.


Az orvos nyugtatót írt fel és segített.


Szóval, én csak segítő szándékkal írtam neked, hogy ne törődj ebbe bele.


Ne keresd a kifogásokat, hogy miért nem sikerülhet, azt keresd, hogy hogyan sikerülhet!

2017. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/223 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elmész egy munkahelyre,és látják,hogy rosszul vagy,akkor megkérdezik mi a bajod.

Vagy eltitkolhatod,de akkor meg azt hiszik,hogy ki akarsz bújni a munka alól.A kollégák meggyűlölnek."


Na és? Engem is gyűlölnek a kollégáim, ki vagyok közösítve már az első naptól kezdve! Napi szinten csúfolnak, bántanak, megaláznak. Mégis évek óta itt dolgozom. Még mindig jobb, ha gyűlölnek, de van munkád, van kereseted, mintha bezárkózol otthon a házba és egy hét alatt éhen halsz, mert annyi pénzed sincs, hogy kenyeret vegyél!

Évekig voltam munkanélküli a szorongásom miatt én is. Otthon ültem és sírtam minden nap, hogy soha nem lesz melóm, mert ilyet mint én úgyse vesznek fel sehova! Az még rosszabb volt.

2017. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/223 A kérdező kommentje:

Persze,én is letojnám,hogy mit gondolnak rólam,nem ez a fő szempont,hanem az,hogy nem akarok folyamatosan fájdalmak között élni.


Ezért is próbálom megtalálni a módját hogyan tudok majd úgy pénzhez jutni,hogy ne kelljen emberek között lennem,napi 8-12 órában.


Ha egyszer pénzhez jutok,akkor meg majd belevágok valamiben,ahol a magam ura lehetek,nem kell elviselnem magam körül senkit.


De azt megfogadtam,hogy többet én nem fogok úgy élni,mint az általos és középiskola alatt,folyamatosan fájdalmakat elviselve.

2017. júl. 11. 17:48
 65/223 A kérdező kommentje:

Mikor gyerek voltam,akkor a legtöbb felnőtt,ha nem is saját ingatlanban lakott,de legalább albérletben megtudott lenni.


Ma sajnos már ez is luxus.30 X nehány évesen is azt várják,hogy idegenekkel lakj együtt,meg a munkahelyen is idegenek között légy.

Állandó szorongásban,fájdalmakkal élni az életet a napi 24 órájában,nem lehet.


Nekem az a célom,hogy megtudjam oldalni,hogy ne kelljen emberek közé mennem,és megtudjak élni.

Más nem érdekel.

2017. júl. 11. 17:50
 66/223 anonim ***** válasza:
100%

Nem varja ezt senki. Nem tudom honnan veszed. En vettem egy regi hazat, igaz hitellel, de nem lakok egyutt idegenekkel.

Akikkel x eve egyutt dolgozik az ember, azok se idegenek, hiaba irod le 20x.


Ja igen, mas baja is sulyos, de bem annyir, mint a tied...

Aki pszichologushoz meg pszichiaterhez jart, andidepresszanson elt, xanaxszal tudott csak aludni,aze se olyan sulyos, mint a tied.

Te annak is azt irod, h nem erti...

De erti, es az sokkal sulyosabb es 1000x tobb tunete van.

De neked ugyis csak a te bajod sulyos.


TIPIKUS ALDOZAT MAGATARTAS, amit csinalsz, de ugyse latod be.

2017. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/223 A kérdező kommentje:

Hát,hajrá!Szedjék be a sok gyógyszert!

Aztán legyenek gyógyszerfüggők,tegyék tönkre a belső szerveiket,és gazdagítsák a gyógyszergyártó cégeket!


Nagynéném már odáig jutott,hogy 3 Frontintól sem tud elaludni,ugyanolyan függőséget okoz,mint az alkoholizmus,idővel egyre több mennyiség kell.


Amíg nem muszáj,nem leszek a gyógyszerek rabja,pláne,ha nem is segít semmit.


Alapvetően a szorongás oka az,hogy a világ stresszes.

Nem ezen változtatunk,hanem tömjük gyógyszerrel az embereket,mert ebben van a pénz.

2017. júl. 11. 18:03
 68/223 anonim ***** válasza:
75%

Látom, már hogy te csak önigazolást keresel és nem érdekel senki tanácsa, csak fújod a magadét.


Valóban, te nem akarod legyőzni a szorongást, mert ezzel takarózol, hogy ne kelljen csinálnod semmit. Ezt a félelmet kellene legyőznöd, csak ahhoz tenned is kellene.


Mindegy, én nem foglak győzködni, de az biztos, hogy rengeteg mindentől fosztod meg magad.

2017. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/223 anonim ***** válasza:
100%
A szorongást viselkedésterápiával kezelik alapvetően, nem gyógyszerekkel. Nem kötelező semmilyen gyógyszert sem beszedned, ha nem akarsz. De ha terápiára sem vagy hajlandó járni, akkor ott már egyértelműen te tehetsz róla, hogy olyan állapotban vagy, amilyen. Gondolom, már magadtól is rájöttél, hogy ezt nem fogod kinőni, tehát inkább tenned kéne ellene valamit, hogy csökkenteni tudd a szorongást! Akkor fizikai tüneteid sem lennének vagy legalábbis nem olyan súlyosak, hiszen azokat is az állandó stressz okozza!
2017. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/223 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez veszett fejsze nyele. Ülj otthon, gyógyszert még véletlenül se szedj, ami segítene az állapotodon, láthatólag ez így jó Neked. Csak azt nem értem a kérdést miért tetted fel, ezzel a hozzáállással, nem is fogsz a büdös életben sem dolgozni.


Mint láthatod, mindenkinek megvan a keresztje, nyűgje, ez az élet rendje, ezekkel meg kell küzdeni. Nem az a baj, ha egyszer elesel, hanem az, hogy eszed ágában sincsen felkelni.


Javasolnám, szedd össze magad és mozduljál. Találd meg a megfelelő terápiát, és orvost, ha kell, barátkozz meg a tudattal, hogy gyógyszert kell szedned.


A csípőprotézises hozzászóló vagyok.

2017. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!