Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen embereknek mi baja van?

Az ilyen embereknek mi baja van?

Figyelt kérdés

A mult het folyaman voltam dolgozni egy gyarban diakkent. Szepen csinaltam is a dolgom...dobozokra ragasztottam cimket es par dolgot osszeszereltem, szoval egyaltalan nem volt egy nagy wasistdas. Nem is rontottam el semmit, de harom lecsuszott troger proli fa$z folyamatosan beszologatott...hogy jajj lehetne ez gyorsabban is, es ti egyetemistak nem vagytok jok a ket kezi munkara blablabla...holott egyebkent fenn a kijelzon lattam hogy tul is haladtuk az eloirt mennyiseget, es a muszakvezeto is mondta hogy nagyon jol haladunk es ugyes vagyok. Es en is tudom magamrol hogy nem vagyok bena semmilyen munkahoz, egyaltalan nem az az eletkepetelen eltartott gyoker vagyok mint nehanyan. De ez a harom $zarhazi csak nem hagyta abba. Egy ido utan betelt a pohar es elkuldtem oket a francba, ez persze csak olaj volt a tuzre... ugyhogy hagytam a fenebe, ma megyek keresni masik munkat. De ez kicsit kiidegelt, az ember semmi rosszat nem csinal, tisztelettudo, probal baratkozni, dolgozik is... de par embernek semmi sem jo. Vagy irigyek ram, hogy tobbra viszem majd mint hogy egy nyamvadt gyarban rohadjak? Vagy mi baja az ilyeneknek?

23Fiu



2017. júl. 10. 08:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez azért durva.Nekem is volt bunkoskodos esetem,de az azert mas volt.


Egy céghez mentem dolgozni,persze csak recepciósnak,mellettem régebb óta ott dolgozó nővel.Látszott rajta,hogy nem nagyon tetszik neki,hogy ott vagyok,meg néha megkérdezek néhány dolgot.Annyi volt a dolgom,hogy felszóljak telefonon a főnöknek,ha jött hozzá valaki.Esetleg mondjam meg ha nem tudja őket fogadni.Szólt,hogy senkit se engedjek fel hozzá úgy másfél óráig,és ezzel bement az irodájába.Egy negyed óra múlva,jött egy kb. főnök korabeli nő,és mindenképpen fel akart menni hozzá.A no aki mellettem volt,mondta mosolyogva,hogy ezt intézzem el egyedül,lássuk hogy kezelem.El is intéztem,elküldtem a nő (persze kulturáltan).5 perc múlva a főnök vörös fejjel,üvöltve jön,hogy ki vagyok rúgva,mert el mertem küldeni a feleségét.A betanitom meg csak ült mosolyogva,és nyújtotta a kabátom.Én meg ez a WTF?!Azóta saját cégem van,és még amikor indítottam,eljött állásinterjúra!😂


A lényeg,annyi hogy ne félj egyszer még a seg.ed fogja nyalni,hogy megélhessen.

2017. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!