Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti várnátok munkaidőn túl egy...

Ti várnátok munkaidőn túl egy munkahelyi értekezleten a főnök megérkezésére vagy elhúznátok haza? Nem munkaidő nem fizetik még késik is a barma-elhúznátok?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el hogy nem direkt csinálja. Munkahelyen hetente van munkahelyi értekezlet szép magyar szóval míting. Ez mindig csak és kizárólag munkaidő után kerülhet megszervezésre természetesen. Ott kell lenni +1 órát fizetni persze csesznek érte.

És nincs vége mert az értekezlet mindig csúszik és miért? Várunk a főnökre. Ugyanis neki épp mindig ekkora akad valami világmegváltó feladata ami halaszthatatlan és emiatt késik. Mindig.

Mi meg ott ülünk 20-an munkaidőnk lejárt túlmunkát nem fizetnek és várunk a késő főnökre…

arra gondoltam mi lenne ha fognám magam és elhúznék a gyászba?

A pofátlanság ás pitiánerség netovábbja ez. Munkaidőn kívül nem fizetik és még késik is és 20 vár 1re.

Hát ah ez az értekezlet annyira fontos mi a szarért a) nem fizetik b) hogy mer róla késni bárki is?

Szóval a kérdés: ti elhúznátok a gyászba haza? Munkaidő lejárt csá?


2017. febr. 22. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, de tudod, az ősi indián bölcsesség szerint nem célszerű széllel szemben hugyozni.
2017. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Elhúznék mint a fene. Ha ritkábban lenne ilyen, pl havonta vagy kéthavonta egyszer azt megvárnám, de minden héten nem szobroznék ott emiatt. Főleg hogy még ki sem fizetik. Ha olyan marha fontos lenne ez a meeting akkor ahogy mondod, nem késne róla, vagy eleve munkaidőre tenné, amikor biztos hogy mindenki részt tud venni rajta.
2017. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elhiszitek nekem hogy ez a késés ez nem véletlen? Elhiszitek nekem hogy ez nem más mint egy pszichológiai játszma egy lelki terror amivel azt mutatja hogy "lám én vagyok a főnök megtehetem te meg kussolsz és behódolsz"?

Vagy paranoiás lennék? Akármibe lefogadom hogy ez arról hogy szól hogy mutassa lám ott tart minket ki se fizeti és lám maradunk. Mert ő ezt is megteheti.

2017. febr. 22. 08:54
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nincs olyan hogy munkaidon tul. Ameddig a munkahelyen vagyok az munkaido...
2017. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is van. Főleg pénteken, főleg ünnepek előtti utolsó munkanap. Mikor más helyeken inkább előbb elengedik a népet. Na mi ekkor vagyunk a legtovább. Rendszeresen késik direkt, vagy a munkaidő lejárta előtt jön 5-10 perccel. Mi már megszoktuk és elfogadjuk, sok a dolga stb.. de azt is tudjuk direkt. Mi nyalunk neki és megvárjuk, jó pofizunk és sokat számít. Amúgy nem rossz a munkahelyünk, ha bármi gáz van segít. Szóval mi tűrünk mert összességében megéri.
2017. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

1#

Xdddddd

2017. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Nekem nincs olyan hogy munkaidon tul. Ameddig a munkahelyen vagyok az munkaido..."


az hogy te egy gyökér vagy az egy dolog.

Nekem meg a munkaidő az az amit fizetnek és pont.

Amit nem fizetnek az munkaidőn túl van.

Ha 8 órát fizetnek akkor 8 óra 1 perc már munkaidőn túl van.

2017. febr. 22. 10:19
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem gyoker vagyok, hanem rugalmas munkaidom van. Nyilvan te meg nem hallottal ilyesmirol.
2017. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hallottam sőt dolgoztak is benne soha a büd---ös életbne többet. A rugalmas munkaidő elvileg azt jelentené hogy 8 órát kéne dolgozzak de adott napon a munka úgy adja magát hogy 10 órát benn kell legyek ezért semmi plusz pénzt nem kapok ez oké mert más napon meg majd hamarabb hazamegyek.

Az a lényeg hogy a heti/havi órszám meglegyen.


Gyakorlatban meg a szutyok cégeknél ez azt jelenti hogy dolgozd le az idődet mert az ugye adott és maradj ott addig ameddig kell persze ingyért...és legyél rugalmas ne panaszkodj hogy tovább benn kell lenni, persze a fizunál a cég nem rugalmas szarik egy fillérrel is többet fizetni


hát a nagy lóf---**szt

2017. febr. 22. 11:27
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
5 percet várnék max,ez után lelépnék,a főnök meg bekaphatja.
2017. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!