Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van manapság kényelmesebb...

Van manapság kényelmesebb állás, mint a pszichológusi?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy rengeteget kell tanulniuk, de ezzel együtt is úgy látom kívülről, hogy magánvállalkozoként kb ez a legjobb, amit egy ember csinálhat. Csak ki kell bérelni egy helyet rendelőnek, meg nyilván adózni kell, de amúgy egyszerűen foglalkozni kell emberekkel, és kapnak érte alkalmanként 8-10000 forintot. Egy hét alatt megkeresnek annyit, mint más egy hónap alatt, és nem kell orvosoknak lenniük meg fogászati rendelőt üzemeltetni...
2017. júl. 11. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Van, cégvezető..

Téged speciel mi tart vissza abban, hogy pszichológusnak tanulj?

2017. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

informatikusként is elég f4sza kényelmed lehet ha felépíted és megvalósítod amit szeretnél :)

ha kényelmet akarsz azért meg kell dolgozni

2017. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
De vannak olyanok is, mint pl. iskolapszichológus, azzal hótsicher nem keresnek csillagászati összegeket.
2017. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem lenne kényelmes, hogy emberekkel kell sz*rakodni, nagyon lefárasztana.
2017. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Legnagyobb kókler szakma. Még csak nem is orvos, hanem bölcsészkaron képzik őket. Vicc.
2017. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem értek ugyan egyet, de tény, hogy kevesebbet kell tanulniuk, mint egy orvosnak, és kifizetődőbb. Szerintem nincs egy ligában az informatikussal, aki nagyon intenzív szellemi munkát végez, és egész nap görnyed.
2017. júl. 11. 11:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6:

az informatikában elég sok ágazat van, nem mindenki görnyed :)

ha meg jól csinálod pár év "görnyedés" után már nem kell tovább görnyedned, vagy irányítani, vagy csak élvezni a hozamot, de ahhoz meg kell dolgozni rendesen!

2017. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fideszes politikusnak lenni jobban kifizetődő. Helikopterezések, Ibiza, kokó, hm...
2017. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem messze van a kényelemtől mikor tudom 20 évesen, hogy azt fogom halálig csinálni amit perpill.


Nekem változatos kell meg olyan amit szeretek.


Embereket lehúzni meg ugye nagyon nem szeretek.

2017. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az ingatlanos ügyvéd munkája is elég kényelmes, és nem tízezret, hanem ennek 10-20 szorosát kérik el egy sablon szerződés ellenjegyzéséért.
2017. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!