Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak kötelessége...

Munkáltatónak kötelessége tértivevényes levélre válaszolni? 2016-os szabadság

Figyelt kérdés

Nagyon sokszori szóbeli és írásbeli kérésemre se kaptam meg a 2016-os szabim jó részét. Egy darabig azzal hitegettek hogy 2017. 03-31-ig ki lehet adni én meg barom módon be is dőltem hogy ki fogják. Nem adták ki.

Majd újabb kérdezgetések és semmilyen válaszok sőt kirúgással való fenyegetés után egy jogi fórumon azt a tanácsot kaptam hogy mivel a szabadság nem évül el (a közhiedelemmel ellentétben soha nem évül el nem veszik el… aki nem hiszi olvasson: Elveszhet-e a dolgozó szabadsága? [link] szóval azt a választ kaptam hogy tértivevényes levelet küldjek a munkáltatónak és abban követeljem a választ mi a helyzet a 16-os szabikkal és adjak határidőt a válaszra (8 nap pl).

Meg is tettem tértivevényes levél kiment a munkáltatónak át is vették, ennek 2 hónapja, szartak válaszolni. A főnök annyit üzent a titkárnővel hogy „ne szórakozzak mert kivág”…

A munkáltatónak nem kötelesség egy dolgozója hozzá intézett tértis levelére válaszolni???


Most akadjunk is le a szabadság kérdéséről, úgy általában! Ha a dolgozó ír egy tértis levelet a munkáltatónak arra nem illenék valamit visszacseszni válasznak???


2017. júl. 14. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert a főnököd hülyébb mint a sok éves átlag. Majd koppan.
2017. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!