Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek tényleg megérdemle...

Szerintetek tényleg megérdemlem, hogy szenvedjek?

Figyelt kérdés
Munkahelyen sokat ügyetlenkedtem elején, de nem szándékosan és meg is értettem őket, úgy voltam vele megérdemlem,hogy ki voltak akadva.De később hiába voltam jó rám szálltak egy jó páran elég durvákat mondtak hangosan előttem. És mikor már éreztem, hogy elég jó lettem, de folytatták akkor pöccentem be és elraktam 50 Ft borravalót.Másnap áthelyeztek,de munka végén mikor nagyon kellettem egyik főnök vissza rakott. Majd nem tudom ki x ember megfenyegetett,hogy bevigyem a rendőr őrsre?? Túlzásnak tartom, meg fáj is. Az is, hogy ilyen hülye voltam és nem mertem lépni az az otthagyni őket.
2017. júl. 17. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legkeményebb katonák kapják a legnehezebb feladatokat.
2017. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi? Elraktad a borravalót? A borravaló az nem az a pénz, amit azért kapsz, mert jól dolgoztál? Az a tiéd!! Vagy ha nem a tiéd, és úgy lopod, akkor nem borravaló! Mellesleg, hívják csak a rendőrséget, de amit ők műveltek veled, azért ők sokkal nagyobb büntetést kaphatnának!
2017. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták a borralót nem lehet elrakni,de 50 ft-nál nem tettem el nagyobb összeget. Még mindig nagyon megviselnek a történtek, de ha 50-ért nem tesznek semmit akkor azért, hogy többször is megaláztak nem hiszem, hogy tennének bármit is.
2017. júl. 18. 21:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és 50 Ft-ért semmilyen büntetés nem jár. Akkor alázást se érdemeltem volna...
2017. júl. 18. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltenni a borravalót? van ilyen törvény? A Politika --> Törvények és jog részbe tedd fel kérdésnek, ha nem vagy biztos benne! Mert szerintem borravalót (amit a vendég ad), el lehet rakni! De ez lehet a munkakörödtől is függ! Milyen munkát végzel?
2017. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elraktál 50 forintot, és ez hol van egyenrangban azzal, amit ők műveltek veled?
2017. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pénztáros voltam, de még mindig ki vagyok teljesen, nehéz feldolgozni,már öngyilkosságon gondolkodom.Lehet jobb lenne
2017. júl. 19. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Nehogy öngyilkos legyél! Mi ez a marhaság?! Ha most öngyilkos leszel, tudod hova kerülsz, és ott semmivel sem lesz jobb!
2017. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, de kb. mindig a megalázásokat csinálják,legközelebb mit varrnak a nyakamba gyerek gyilkosságot?
2017. júl. 19. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz el onnan?
2017. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!