Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem szeret senki, miért...

Ha nem szeret senki, miért szenvedjek tovább ezen a Földön?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Biztos szeret valaki. Vagy szeretne, ha hagynád, ha lenne rá lehetősége.

Lehet, hogy észre sem veszed azokat, akik közelednének feléd.

Én küldök egy virtuális ölelést!

2017. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Attól még mert nem szeret senki, te szeretheted magad vagy másokat is.

Vegyél egy kutyát vagy egy macskát és máris van értelme az életednek.

2017. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Van macskám. De az kiváltja a szülői szeretetet? Kiváltja a barátnőt? Nem. Nekem az hiányzik, hogy megkérdezzék tőlem, hogy hogy vagyok. Úgy értem, ne csak úgy illemből.
2017. márc. 27. 18:46
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem tudhatod hogy az elkövetkezendő mondjuk, ne lőjünk túl a célon, de negyven évedben, ez nem fog e megváltozni. Mivel tudtommal nem élnek jövőbe látók a Földön, hülyeség lenne már most feladni az életed. Pazarlás, hogy úgy mondjam. Én átélném a hátralévő éveket, kitudja mi vár még rám. Elhamarkodott ítéletekből könnyen rossz döntések születnek. Most csak a tapasztalataid alapján érzed azt amit. Nem szeret senki, nem szeretsz élni. De a halál sajnos végleges, nem mondhatod azt, hogy jaj, meggondoltam magam. Nem történhet már veled soha semmi. Igaz rossz sem, de jó se. Ez elég szar dolog.

Kezdj el élni, élményekkel is lehet szép életed. De ha csak pesszimistáskodsz, soha semmi nem fog veled történni tényleg.

2017. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Manapság ilyen az élet, nincs szeretet, engem se szeret a szó szoros értelmében senki, régóta, vagy igazából nem is emlékszem 2-3 ismerősi szereteten kívül, szorosabb szerelmi, szülői, baráti szeretetem nem volt.

Ettől még lehet élni, nem ezen kell rágódni, keress olyant ami érdekel, leköt, tetszik.

2017. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kezdjek élni, ja. Mindenhez az a kikúrt pénz kell. Valaki lőjön fejbe a f.aszomba, mert ez nem élet így!!!!!!!!!!!
2017. márc. 27. 18:56
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Szia...

Kérlek írj privátot.

Sok emberrel beszéltem már erről a témáról és szinte én is ebből vergődtem ki. :)

Írj ha van kedved.

2017. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kezdjek élni, ja. Mindenhez az a kikúrt pénz kell. Valaki lőjön fejbe a f.aszomba, mert ez nem élet így!!!!!!!!!!!
2017. márc. 27. 18:57
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megkérdezhetem hány éves vagy?
2017. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem mindenki úszkál a pénzben, biztosan sok ember van, akinek olyan lehetőségei vannak, mint neked. Csak egymásra kéne találnotok.

Ez a kezdjetek el élni, szerintem is hülye duma. Nem kell semmi különös, ne utazás, se kaland, se különleges iskola vagy munkahely ahhoz, hogy valakinek legyenek barátai.

Ha eddig egy közösségben sem sikerült barátokra lelni, akkor próbálj meg nyitottabb lenni.

Társkeresőt is meg lehet próbálni. Bár ahhoz kifejezetten stabil személyiség kell, hogy megfelelően tudd kezelni a helyzeteket, és ne tudjanak átverni, vagy ne áltasd magad feleslegesen.

2017. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!