Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a szakmátok, mennyire...

Mi a szakmátok, mennyire éltek jól belőle, és mennyit tanultatok hozzá?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ezekre a kérdésekre. :) Nemsokára pályát kell választanom, de még nem tudom milyet kéne. Ezért is fontos lenne, ha leírnátok.:) Nyilván, aki nem szeretné ne írja, de akkor egyéb mást sem kérek, főleg nem beszólogatást, stb.:D Köszönöm annak aki válaszol, és ha lehet írjátok oda a korotokat, és hogy f, vagy n :)

2017. júl. 19. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

webfejlesztő

elég jól megélek belőle, ehhez is sokat tanultam, de a többi programozási nyelvvel többet foglalkoztam


24F

2017. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Psycho ***** válasza:
79%

Pszichológus vagyok, munka- és szervezetpszichológia szakirányon.

Kicsit sajátos a helyzetem, mert családi vállalkozásban dolgozom pár éve, ami azt jelenti, nem keresek sokat, viszont nem is olyan nagyok a kiadásaim.

5 év egyetem kellett hozzá (de szeptembertől képzem magam tovább +2 év).


Kiegészítés: a szaktársaim mind "pillanatok alatt" elhelyezkedtek (java részük Bp-n, nagyon max 2-3 hónap alatt).

Multinál, HR osztályon egész jól lehet keresni, hosszabb távon is elég jók a lehetőségek (félmillió fölé is felmehet pl. egy HR manager fizetése, de azért van szórás). Saját vállalkozásban, pl. tréner egy hétvége alatt egy milliót is megkereshet, viszont sajnos lehet utána hosszú ideig semmi.

28/F

2017. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Állomásfőnök vagyok egy fő csomóponton, nettó 800 körül keresek (készenléttől függően), lehetne jobb is... Több mint 30 éve tanulok hozzá és sosem lesz vége, de legalább szeretem.
2017. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Fizikus diploma, 5 év egyetem, 200 bruttó 4 év munkaviszonnyal. Mielőtt megkérdeznéd, nem, ma már nem ezt választanám.
2017. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

38 ffi vagyok.

Építőmérnök és gépészmérnök vagyok (ezek főiskola és bsc), szerkezetépítőmérnök msc. (meg még sok egyéb szakma amit részben kíváncsiságból részben pályamódosítás miatt csináltam).

Konkrétan végig tanultam az életemet (főként munka mellett).

Elfogadhatóan megélek. Na nem csak a 8órás főállás van, hanem mellette van maszek is (kb 0-24ben).

Pontos összeget nem írnék, mert a maszek miatt változó de cc 400e mindig megvan.

2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Óbudai Egyetem, biztonságtechnikai mérnök diploma.


Ha van állásom jól fizet, de most épp nincs.


De ha felvesznek valahova, akkor általában jó pénzt kapok.


35 F

2017. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én külföldön tanultam gyakorlati tapasztalatot is ott szereztem.

Programozó vagyok, eléggé nyitott az új dolgokra és könnyen tanulok.

A fizut nem írom, mert sok, nagyon.

Igaz, már nem alkalmazott vagyok, ez így egy teljesen más világ.

2017. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Iskola szerint gepeszlakatos, de fel ev alatt rajottem hogy ebbol nem fogok megelni. Viszont szerzodeses katonakent, nem M.O.-n, egesz jol keresek.

31/f

2017. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeket tanítok. Nettó 150-160 között van a munkabér. Próbáltam sok minden mást is, de végül ez jött be leginkább. Továbbtanulás terén vannak terveim, de még egy diplomát már nem szeretnék. Összesen 8 évig jártam főiskolára két diplomáért, ebből az egyik végzettségemmel helyezkedtem el.


Ha jót akarsz magadnak, a pedagógus pályát NE válaszd! Szeretem csinálni nagyon, változatos, kihívásokkal teli, mint az 50m gyors hátrakötött kézzel, :) de ha nem lenne ez a másfél hónap szabadság egyben, már rég idegropit kaptam volna.

2017. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nővérként dolgozom, harmadik éve tanulom, de még ennyi hátra is van, ha specializálódni akarok arra, ami miatt elkezdtem. Nettó 100E körül keresek, és rengeteget öregedtem...

24/N

2017. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!