Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy foglaljam le magam...

Hogy foglaljam le magam éjszakás műszak alatt?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen úgy van a beosztás, hogy 2 nap 12 óra nappal, 2 nap 12 óra éjjel. Az éjszakás műszakot sajnos nagyon rosszul viselem. Az első éjszaka még oké, de a másodikon mindig hullafáradt vagyok, hiába alszom előtte nappal. Persze lehet csak azért, mert még csak pár hete csinálom és nem szoktam hozzá. Vannak itt akik váltott műszakban dolgoznak? Ti mennyi idő után szoktátok meg?


A másik problémám, hogy az éjszakás műszakban este 10 után gyakorlatilag semmi dolgom, így csak ülök és nézek ki a fejemből. Netezni szoktam, de egy idő után már az se foglal le, főleg mikor már nagyon álmos vagyok. Gondoltam rá, hogy filmet viszek, de csak fülhallgatóval tudnám nézni, mert hangoskodni nem lehet. Hogy foglaljam le magam, hogy gyorsabban elteljen az a 12 óra?


2017. júl. 21. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan mit dolgozol?
2017. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Recepciós vagyok, éjszaka meg gyakorlatilag portás.
2017. júl. 21. 19:32
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Aludni nem lehet?


Hallgass a füledben valami nyelvleckét vagy vigyél be valami nyelvkönyvet, és tanulj nyelvet.

2017. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán, maximum nagyon keveset. Néha jönnek mennek az emberek, kellemetlen lenne, ha a pultra borulva találnának. :D Tanulni is próbáltam már, de nem megy, túl fáradt vagyok hozzá. Az olvasás és a netezés is elálmosít, ez legnagyobb problémám. Ha állandó éjszakás lennék, lehet nem lenne gond, mert bagoly típus vagyok alapvetően, de hogy 2 nap reggel 6-ra megyek, 2 napot este 6-ra...
2017. júl. 21. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez a műszakrend nagy hülyeség..
2017. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg az, szétbassza az ember szervezetét, egészségét. Amint tudsz, válts.
2017. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig így van sajnos. 2 nap 12 óra nappal, 2 nap szabad, 2 nap 12 óra éjjel, 2 nap szabad és így tovább. Nem a legjobb, de örülök, hogy végre legalább találtam munkát.
2017. júl. 21. 19:48
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
5éve folyamatos 3műszakban járok,és nem olyan hogy 6+2....hanem pl 12napból 2nap pihenő és mind3 műszakban...na az szétbasz!!!!!
2017. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Keress másodállást, online munkat! Igy azt tudod csinalni ejszakai muszak alatt!
2017. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
#9: Nem léteznek ilyen munkák.
2017. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!