Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy foglaljam le magam...

Hogy foglaljam le magam éjszakás műszak alatt?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen úgy van a beosztás, hogy 2 nap 12 óra nappal, 2 nap 12 óra éjjel. Az éjszakás műszakot sajnos nagyon rosszul viselem. Az első éjszaka még oké, de a másodikon mindig hullafáradt vagyok, hiába alszom előtte nappal. Persze lehet csak azért, mert még csak pár hete csinálom és nem szoktam hozzá. Vannak itt akik váltott műszakban dolgoznak? Ti mennyi idő után szoktátok meg?


A másik problémám, hogy az éjszakás műszakban este 10 után gyakorlatilag semmi dolgom, így csak ülök és nézek ki a fejemből. Netezni szoktam, de egy idő után már az se foglal le, főleg mikor már nagyon álmos vagyok. Gondoltam rá, hogy filmet viszek, de csak fülhallgatóval tudnám nézni, mert hangoskodni nem lehet. Hogy foglaljam le magam, hogy gyorsabban elteljen az a 12 óra?


2017. júl. 21. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valami videojátékot nem tudsz bevinni? Lehet nem egy hasznos tevékenység, de legalább leköt.
2017. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Haver, te lehetnél az online játékok császára :D

A legtöbb gamer pl.: az innogames éjszakára esik ki ;)


Egyébiránt olvasást ajánlok, vagy valamilyen magánjellegű munkát, amivel pénzt is kereshetsz. Pl.: ha tudsz egy nyelvet (vagy kapsz az alkalmon és megtanulsz egyet) akkor szabadidődben filmeket, szövegeket és egyebeket fordíthatnál le.


Hirtelen ezek jutottak eszembe...

2017. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megnéznék egy csomó filmet, egyik füled bedugva, másikkal meg hallod ha véletlen jönne valaki.
2017. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből ez jutott eszembe #12 :D

Lehetne tolni a Rust-ot egészen reggelig xd

2017. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

online filmnéző oldalon fent van az összes film,nem kell külön vinned ha van neted.

amúgy volt ilyen melóm és 2 megoldást találtam.

1.alszom és megvárom,hogy lesz-e következménye.

ha nem lesz akkor alap,hogy alszom.

2.órarendet írtam.

evések ideje,edzés,filmnézés,olvasás,piszkálódás,pl járőr közben körbekötözködni a dolgozókat,vagy bárki ott lévőt.


amúgy raktárosnak azonnal felvesznek,nagyon nagy hiány van benne és duplát is fizet mint az őrködés.

2017. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam már már éjszakai portásként. Netezni, telefonozni, gépen játszani nem lehetett.

Én olvastam, tanultam. Pár éjszaka után már fáradt voltam ezekhez. Mivel abszolút nem volt semmi mozgás, esemény, néha aludtam...betoltam a székemet a sarokba, így a kamera nem vette fel.

2017. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!