Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem bekerülni egy...

Van esélyem bekerülni egy modellügynökséghez?

Figyelt kérdés

185cm magas vagyok, és körülbelül 62kg. Elméletileg szép vagyok, mindenki ezt mondja... Sokan rágják a fülem, hogy modellkedjek végre, használjam ki a lehetőséget, és stbstb. De eddig ahová jelentkeztem (Attractive, Visage) ott nemleges választ kaptam.

Félek jelentkezni, nemtudom, ilyen méretekkel sikerülne-e máshol, a visszautasítások miatt a kevés önbizalmam is elszállt. Másrészt nagyon akarom, és érzem, hogy menne, és ott a helyem.

Melyik lehet az az ügynökség, ahol foglalkoznak ilyen magas lányokkal? Vagy ahol egyáltalán emberséges környezet van?

17/L



2017. júl. 26. 09:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csontsovány, ezzel meg vagyok elégedve.

Az elfogultságra nemtudok mit mondani, idegenek is megjegyezték, hogy próbálkozzak, és egyszerű iskolai fényképészek is mondták már, hogy érdemes lenne..

A magasságom tudom, hogy már sok, de nem gondolom, hogy 1-2centin múlna az egész :D

Próbálkozom az Iconnál és a VM-nél is!:)

2017. júl. 31. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!