Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a munkahelyi szituációról?

Figyelt kérdés
van egy kollégám aki kora ellenére eléggé gyerekesen viselkedik szerintem , épp jön be cigiszünetről erre szellent szándékosan egy nagyot, erre mondtam neki miért nem kint csináltad ? vagy ott már szégyelled? válasza: nem ott se szégyelli mert nem olyan konzervatív kisfiú mint én . őszintén szólva csak néztem hogy mivan ?? ő a bunkó és még én vagyok leszólva ? általában mindig normálisan szólnak hozzá de sokszor eléggé primitív módon viselkedik ami már csak neki vicces senki másnak. érdemes le süllyedni az ő szintjére? vagy egyszerűbb figyelmen kívül hagyni ? Voltatok hasonló helyzetben ?
2017. aug. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen emberre még a szart is sajnálnám, - nemhogy udvarolnék a "kegyeiért"!
2017. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül, kerüld, ne keresd a társaságát. Nekem is van egy rettentően primitív id**ta munkatársam, nem csak hogy gyerekes még roh**ék is néha, hazudozik stb. egy ideig próbáltam ellene tenni, hatni rá, de rájössz hogy ezzel magadnak ártasz, el kell fogadni hogy vannak hülye emberek, akiken nem lehet segíteni és nem is kell pazarolni rá az idődet meg semmit. Ő meg úgyis saját magának ássa a gödrét...
2017. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) azon csodálkozom hogy hogy bírja ezt a felesége még el viselni .
2017. aug. 1. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az emberek az életük nagy részét a munkahelyen töltik. :\ Szóval Te többet vagy vele összezárva 😐 Főnök hogy-hogy nem rúgja ki? 🙂
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2es vagyok. Azon én is gondolkodtam, hogy a felesége miért olyan hülye hogy nem hagyja ott, de egyszer talalkoztam vele és kideülrt, hogy akár ikrek is lehetnének még külsőleg is ugyan olyanok...a másik, nálunk a főnök azért nem tudja kirugni, már a közvetlen főnöke, akit zavar szintén a viselkedése meg stb. mert a felsőbb vezető, aki ztalan havonta egyszer látta kedveli, mert annak nyalja a seggét...csak nekünk napi 8 órába kell elviselnünk, annak a vezetőnek meg havi 2 órába...
2017. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem iskola ez már, hogy viccesek legyenek az ilyen idióták, azzal ha foglalkozol vele te sehogy nem leszel előrébb, még akkor se ha javítanál a helyzeten rá kell hagyni...
2017. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, mert csak jobban fogja csinálna az ilyen buz1ságokat, hogy idegesítsen.
2017. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

# 2! Csak azon lehet segyteni aki hagyja....


Főnök?? Akkor is kellene neki viselkedni. És ha már jön ez a fajta szükség, akkor is ott van az illemhely...

De hogy lehet főnök ha gyerekes??


Kérdező! Nem voltam, mert nem járok ki dohányozni.

De érdekes eseteket hallottam.

Pl : Kéregetett mindenkitől cigit. Nem adtak neki Mire Ő, Akkor rágyújtok az enyémből.

2017. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!