Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtörtén már valakivel hogy...

Megtörtén már valakivel hogy a tanárotok nagyon tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Az írja már le hogyan kezelte a helyzetet vagy mitörtént ez után.
2017. aug. 2. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg (még a kádár rendszerben):D
2017. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, gimiben odáig meg vissza voltam a biosz tanáromért. De csak bámultam az órákon és nagyon tepertem, hogy csak ötöseim legyenek nála, mert ez imponál a pasiknak, nem? :D Aztán lett barátom, és rájöttem, hogy csak gyerekes rajongás volt. De legalább jó jegyeim voltak bioszból és ötösre érettségiztem belőle. :D
2017. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
altalanosban a matektanar, majdnem minden nap kivertem rá
2017. aug. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
Én is sokszor megálmodtam hogy az angoltanárnőt felhúzom a farkamra és megpörgetem rajta :D
2017. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg,csókolóztam vele.
2017. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Több is... nekem amúgy hihetetlen imponáló az intelligencia és a tanultság. Ha volt olyan tanárom, aki korban nagyjából hozzám illett (max. +20 év... tehát nem a 60-70 éves professzor bácsikra értem), és látszott rajta, hogy érdekli a tanítás, nem szakbarbár és tényleg tanult, tájékozott, hajtja a tudást, és alapvetően szimpatikus volt, az általában megtetszett nekem. Ilyen gimiben nem volt, egyetemen viszont kapásból 5-öt fel tudok sorolni. Én nem tettem semmit, szépen ültem a seggemen, aztán megvártam, amíg elmúlt ez a fellángolás. Főleg mert: 1) nem túl egészséges, szerencsés és célszerű dolog belemenni ilyesmibe, 2) sosem voltam az a típus, aki szokott tetszeni a férfiak nagy részének :D. Jelét sosem mutattam, legalábbis direkt nem.
2017. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kollégiumi nevelőtanárral megesett.

Sokáig csak húztuk egymás agyát, egy csomó olyan apróságot "vétettem", amiért muszáj volt szólnia újra és újra. Kereste is mindig, hogy mibe köthet bele.

Aztán egy éjjel összegabalyodtunk.

Másnap eljöttem a kollégiumból/iskolából és azóta sem láttam.

2017. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,kölcsönös volt a vonzalom. De nem lett belőle semmi,mert nekem 5 éve tartó kapcsolatom volt,neki meg 3 gyereke+ felesége. Ne aggódj,elmúlik majd.
2017. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!