Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegesítő munkatársal mit...

Idegesítő munkatársal mit kezdenétek?

Figyelt kérdés
Az idegesítő túl enyhe fogalom mert ma eljutottam arra a pontra hogy inkább felmondok! Az "kolléga" minden megnyilvánulása igazából kötöszködő, ovodás szinten viselkedik, ráadásul néha úgy hadar mint egy dankoros. Egy csomagoló üzembe dolgozok ahova az említett kollega hoz kis buszal (gondolom feketen) másik megyéből kollégákat. Mivel férfi vagyok ezért olyan munkakörbe dolgozok ahova őt is rakják. Ma is egésznap közvetlen mellete dolgoztam.

#idegesítő #munkatárs #irritáló kolléga #inkább felmondok
2017. aug. 7. 17:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
Vagy megjobb gondolom 2-3 műszakban dolgozol, akkor kérd meg a fonokseget hogy tegyenek át másik muszakba, sztem simán megengednek nem egy nagy dolog ez.
2017. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nehogy felmondj! Mosolyogva fogadd őt minden nap! Ha elmész, eléri, amit akar:D Vedd poénra vele a figurát, ez az ő szintje. Lássa rajtad, hogy nem tudod megtörni, továbbra is kiegyensúlyozott, és életvidám maradsz:D Na jó, ezt is csinálhatod, igazából lehet, hogy én is elmennék. Volt már olyan kolléganőm, aki fúúúúdenagyon húde. Kinevezték csoportvezetőnek mert valaki ott dolgozó javaslatára őt visszahívták a nyugdíjból, 20+ évet dolgozott előtte ott a cégnél, és akkor gondolták, hogy jó lesz, de amikor javasolta őt a csaj, a másik alkalmazott, akkor még ő se tudta, hogy igazából milyen, kamuzott rólam a vezetőségnek csomót, én meg már tökre stresszbe voltam, hogy nehogy hibázzak valamit, és még egyszer volt, hogy éjszaka is felriadtam. Azt álmodtam, hogy ráborultam az asztalra a munkahelyen, és nagyon frászban voltam, amikor ráeszméltem, de aztán fel is ébredtem, és realizáltam, hogy az ott nem az irodai asztal, hanem csak az ágyam. És akkor megnyugodtam, és visszaaludtam. Egyébként direkt mondta az egyik felettesünk, akinek meg szintén vannak felettesei, hogy dolgozzunk nyugodtan lassabban, mert különben nem fog az a munka eltartani 3 évig. Az a felettes csaj nagyon jóban volt a nyugdíj mellett visszajönni dolgozó csajjal, és rávette a két másik csoportban lévőt, ja mert még anyám volt ott, és még ezen kívül két ember, akik féltették az állásukat; anya nem állt be ebbe tutira; szóval engem kirúgatott, na és utána meg a felettes pasasra kellett fogniuk,- mert többen is járkáltak be hozzánk időközönként, néhány hetente- hogy rávette a csoportot, hogy dolgozzanak lassabban. Mert ez valahogyan kiderült. Meg amúgy a srác, aki még ott maradt, miután én eljöttem, ő időnként 2 órákat is aludt az asztalra borulva; de őneki hosszú a nyelve, én meg max két percre borultam le az asztalra, és nem aludtam. Innen jött valszeg az a rémálom. De engem még álmomban is kivert a víz ettől, ő meg még attól nyugodtan szunyókált. Ja és rám meg bekamuzta a csoportvezető, mert én megmondtam, amikor tévedett, de nem bunkó stílusban, de megmondtam, amikor nem volt igaza, én nem nyaliztam neki, úgyhogy ezért nem komált engem, úgyhogy kamuzott folyton folyvást, és kitett. Talán még a srácot is, aki sokat szunyókált, rávette arra, hogy tanúsítsa neki, lehet, hogy pont rám mondta, rám találta, rám vetítette azt ki, hogy úgy állította be, mintha én aludtam volna ráborulva az asztalra. Egyébként azt még a takarító, aki közben elment onnan, ő is tudta volna tanúsítani, hogy a srác többször alukált, amúgy rendszeresen. Ja és amúgy a pasas felettesünktől elvették a mi ellenőrzésünket, mert a csoportvezető, meg a srác meg a csaj egyöntetűen azt állították, hogy ő mondta ezt, hogy dolgozzunk lassabban. Ja és ilyen emberileg jót akart amúgy az a női felettesünk, aki ezt mondta, hogy dolgozzunk lassabban; 3 évre kötöttük meg a szerződést, 3 hónap volt a próbaidő, de olyan gyorsan fogytak a rendszerezni való iratok, hogy az nem lett volna meg már 3 év. Ja meg anyámat is kirúgatta egyébként, valami ilyen szöveggel, hogy összeférhetetlen, pedig tök rendesen csinálta. Na szóval, hogyha ez a helyzet, és tényleg ennyire fúúúde rossz érzés, és hatalmas megkönnyebbülést jelentene a munkahelyváltás, akkor lehet, hogy mégis inkább jobb lenne. Viszont akkor tényleg megadod neki azt az örömöt, hogy "legyőzött". Ez a HP-ben volt, mikor Umbridge büntetőfeladatot adott Harrynek, aki nem akarta ezt jelenteni Dumbledorenak. Szóval, ha ilyesmi helyzet áll fönt, akkor szerintem otthagyhatod.
2017. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%
*Ja amúgy bocsesz, buta emberek szinte mindenhol fellelhetők, szóval nincs garancia, hogy ha elmész , jobb lesz. Viszont lehet, hogy kevesebb lesz a fizud, és lehet, hogy ott nem fognak komálni, lehet, hogy leterhelőbb és több feladatot fogsz kapni. Meg nem lesz olyan jó a közösség, lehet, hogy valami mondvacsinált okkal kirúgatnak, ha nem leszel nekik szimpatikus, esetleg szivatni fognak , és mindent rád fognak hagyni. Szerintem , hogyha stabil helyed van valahol, akkor azt itt Mo-n nem kéne feltétlenül feladni.
2017. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*Asszem, lehet,hogy nem teljesen érthetően írtam le, egyszerre 4-en voltak a csoportban, én már nem voltam ott, amikor a felettes pasast "lefokozták".
2017. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

Mindent a szemébe kell mondani.Ilyen egyszerű, nem kell sz@rozni.Téged ez zavar és fejezze be, mert egy napon letéped a fejét és a farába dugod...stb.

A főnökséggel meg közölni kell, ha a személyes rendezés sikertelen, hogy a kollégával magatartási problémák vannak és kihat a munkádra-többiekére is.Ha okoz anyagi kárt, azt is említeni....stb.

Ha úgy is kilépsz, ezt megteheted, hátha bejön.Amennyiben a főnökség nem változtat-nem rendezi a dolgot-nem helyeznek át, legfeljebb kirúgnak vagy minden marad a régiben...s pityereghetsz itt...a strucc politika nem hoz változást;)

2017. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Vannak értelmes válaszok köszönöm. Hát a feletteseknek jelentés nem az erősségem és nem éppen az a tipusú ember akinek ellehet magyarázni valamit. Majd lesz valami kiváncsi voltam pár ember hasonló helyzetben mit tett tenne, mert nekem ez új.
2017. aug. 7. 20:48
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Pedig nem lenne nagy dolog bemész az irodába röviden elmondod mivan es kered hogy rakjanak át másik muszakba mert különben kénytelen leszel kilepni, hidd el atraknak, inkább mint hogy kilepj akkor új ember kene a helyedre azt megint betanitani stb stb.
2017. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
1 műszak van.
2017. aug. 8. 06:14
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is van hasonló munkatársam. Nagyon hadar, gyorsan beszél, egy dolgot elismétel egymás után legalább 10x..

Még kajálás közben is beszél (persze a kaja kiesik a szájából, köp mindenfelé)

Idegbeteg, próbál mindent nagyon gyorsan csinálni, kapkod.

Ha vele vagyok egy műszakban, mindig mellé raknak be dolgozni. Kb fél óra múlva már remeg a kezem az idegtől.


Megoldás: vinni kell nyugtatót.

2017. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
Húúú akkor ez tényleg jo munkahely lehet ha csak egy muszak van, ilyen kene nekem is.
2017. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!