Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a titkos gerillaprak...

Nektek mi a titkos gerillapraktikátok az irodai légkondiharcban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Sutyiban átállítom az általam óhajtott hőmérsékletre, amikor senki nem veszi észre.
2017. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Rajtam kívül mindenki lusta állítani, főnökömet megkérdezem, zavarja-e, nemleges válasz esetén a hétre jegelve van a téma.
2017. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Vá :D Végre egy jó kérdés!

Itt ülök és majd' megfagyok, nem vagyok túl nagy hal, nem akarok konfliktust ebből senkivel. Pulcsit szoktam hozni, valószínűleg az én hőháztartásom van kicsit elcsúszva, mert mindig csak én fázom.. de ma otthon felejtettem.

Jó lenne egy tuti tipp mindenesetre!

2017. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egy kicsit diverzáns, kémkedj, térképezd fel a helyet, hogy hol miként lehetséges elérni a légkondi/ kontroll panelt hogy átállítsd a légkondit. Mikor megy el ez vagy az cigizni ki és akkor oda tudsz jutni, ecetera ecetera.


Néha ráférne az emberekre némi diverzáns oktatás.

2017. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is viszem a pulcsim, öten vagyunk az irodában, 2 pasi, 3 nő. Mi csajok fázunk, a srácoknak melege van állandóan. Mivel a főnök az egyik hölgy közölünk, amíg ő bent van az irodában, a srácok nem merik bekapcsolni, tudják, hogy ő sem szereti a légkondit, de mihelyst kimegy, máris bekapcsolják :D De vagy 18 fokra, és én ülök közvetlen alatta. És mindig azt mondják, hogy én fel tudok venni még ruhát, de ők nem tudnak levetni többet, vagy ha mégis, akkor azon sipákolnánk :)

Viszont ha a srácok nincsenek bent, azonnal pattanok és kapcsolom le.

2017. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos lábról fázok, így gondolkoztam már, hogy áttérek a hosszú szoknyára/ruhára nyáron, alatta meg vastag harisnyát hordanék :D
2017. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is fázós vagyok, ha olyan helyen dolgozok, ahol túlhütenek, vagy télen túlszellöztetnek, bekapcsolom a saját kis melegítö platnimat, amivel amúgy az ebédlöasztalon szoktak ételt melegen tartani, és zokniban rajta tartom a lában. Nagyon jól vég az idiótáktól.
2017. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahely biztosít pokrócot, egyszerűen szólni kell a vezetőnek, hogy ezen állandóan megy a vita, hozzon már valaki párat amikor megy az IKEÁba. A fázósnak se kell ,egfagynia így, vagy ruhát cipelnie be minden nap, akinek melege van az meg nem kell megsüljön.
2017. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk van bent mindenkinek egy pokróc, amit rá lehet tenni a légkondira is akár, úgyhogy az kicsit tompítja. De mivel 7 nővel dolgozom együtt, így érthető módon nem nagyon okoz nehézséget a légkondi.
2017. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

"Néha ráférne az emberekre némi diverzáns oktatás."


Nem diverzáns oktatás kéne, hanem hogy ha valaki nem 18 fokban akar ülni, hanem 23 fokban, akkor annyit meg lehetne tenni, hogy följebb szabadjon állítani 5 fokkal! Vagy ha túl meleg van, akkor nem 27 fokban, hanem 21 fokban lehetne dolgozni.

2017. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!