Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a titkos gerillaprak...

Nektek mi a titkos gerillapraktikátok az irodai légkondiharcban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 11:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
# 10: Szerintem meg be kéne szüntetni az "open office" nevű borzadályt. Sajnos olyan nincs, hogy egy hőmérséklet mindenkinek jó, valaki biztos szívni fog és ettől frusztrált lesz.
2017. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül vagyok de így sem egyértelmű a dolog. Egész nap nyomkodom mert hol fázom hol melegem van. 😊 Nem irigyellek titeket.
2017. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, ha rossz a légkondi.

Azt érdemes megnézni mindenképpen, hogy a hideg levegőt merre fújja. Az a jó, ha felfelé, akkor nem kapja telibe egy ember, illetve nem hidegben kell dolgozni, hanem csak mérsékelni a meleget. Amúgy nagy helyiség esetén több kisebb teljesítményű légkondi lenne jó.

2017. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 PZA ***** válasza:
40%
A hűvösebbet szeretem. Én már nem tudok több ruhadarabot levenni, de más fel tud venni még egy réteget.
2017. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 SubriJózsi válasza:
76%

Össze kell egy kupacba bújni, hogy a testhőmérsékletek kiegyenlítődjenek.

Vagy munka kezdés előtt, pókerpartival eldönteni kinél legyen aznap a távirányító.

Én mondjuk főnök vagyok, tehát egyértelmű nálam van mindíg :)

2017. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Ká.Pé válasza:
28%

Aki nyikog egy nyavalyás légkondi miatt, annak javaslom, hogy menjen a szabadba dolgozni (útépítőnek, kőművesnek, tetőfedőnek, vagy akár építésvezetőnek)!!!

Majd ott keressen ideális légkört magának és akkor rájön, mennyire el van kényelmesedve!

Senki sem nyavalyás díszhal, hogy ±1˚C eltérés már kinyírja!!!

Tessék kérem elviselni egymást és a munkára figyelni!

2017. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én fűteni szoktam az asztalom alatt egy kis ventilátorral.
2017. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szükség titkos praktikára. Amikor irodában dolgoztam, egyedül vagy maximum ketten voltunk egy 15m2 helyiségben.

Klíma általában 25-27 fok közé volt állítva, legkisebb ventilátorfokozaton, a lehető legjobban felfelé állítva, hogy a hideget jóval fej fölé fújja. Így szép lassan szétterül, és sehol nem volt érezhető direktben. Egyenkénti split klíma volt minden irodában, így nem volt megoldva a frisslevegő hozzákeverés, így az ablak egy fél újnnyi résre mindig nyitva volt. Tökéletes, élhető, dolgozható levegő volt nyáron.

2017. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ugyanazok, akik nyáron folyton 19 fokra csavargatták a légkondit, most (novemberben) 28 fokban sülesztik magukat....

MAAARGIIIIT, NOOOORMÁÁÁÁLIS????

2017. nov. 8. 13:34
 20/22 anonim ***** válasza:

Dettó....

25,2 fok van konstans bent és fáznak. Megőrülök.

2017. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!