Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelykeresésnél beleszámit...

Munkahelykeresésnél beleszámitjátok a fizuba a bérletet amit kértek, vagy vidéken mennyit keres egy pénzugyi vezető?

Figyelt kérdés

Vidékre költöztünk, dolgozom a lakhely mellett. Jelentkeztem jobb állásra, kiszámoltam mennyiért érné meg a munkahelyemet feladni másikért.

Viszont oda busszal kéne bejárni, amit nem fizetnek mert városon belül van.

Interjun kérdezni fogják a fizetési igényt..

Adjam hozzá a bérlet árát?


Nem akarom hogy aztá azo muljon hogy nem vesznek fel, hogy sokat kértem.


Vidéki pénzügyi vezető mennyit keres?


2017. aug. 12. 07:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előző munkahelyemen Győrben a pénzügyi vezető nettó 1 milliót keres, mellette kap autót, amivel Veszprémből jár be minden nap.

A jelenlegi munkahelyemen, Bp.-en a pénzügyi vezető bére nettó 300 ezer ft, mellette ő is cégtulajdonos, így kap évi 50 milliós osztalékot.

2017. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi szoval 300-1 milla


Legalább kb-ra találnám el, hogy mennyiben gondolkodhat ez a Kft., hogy legalább az interju lenne zökkenőmentes es ne a fizetesi igényemen muljon, hogy felvesz r

2017. aug. 12. 19:56
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Nettó 500 alatt biztos nem vállalnám el, de hát biztos sok jelentkező lesz, neked se tuti még az állás.
2017. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!