Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy teakonyhának kötelező...

Egy teakonyhának kötelező eleme-e a vizesblokk, mosogató?

Figyelt kérdés
Van-e erre valami szabályozás? Sajnos, nem találtam, de ha valaki tud erről valamit, linkeljen legyen szíves. 😊 Köszönöm szépen 😊
2017. aug. 19. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom hogy kötelező e (kérdés hova akarod építeni) de mosogató nélkül nem sok értelme van ha még egy poharat, tányért sem tudsz leöblíteni.
2017. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak dolgoztam már ilyen munkahelyen és mindig a mellékhelyiségben kellett mosogatni. Az ÁNTSZ ehhez mit szólna?
2017. aug. 19. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg őket...
2017. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
👌
2017. aug. 19. 22:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben 👍
2017. aug. 19. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Mélytálcás, csepegtető tálcás mosogató, fél m mély X 40 cm széles( legalább ) pult, hütő, és azon 1 mikróhullámú sütő.

Ez a minimum!!

Elvagyunk mindenféle kütyükkel látva ( okostelefon, okosóra ), és egy leg alapvetőbb bútor nincs a teakonyhába?

Mekkora ez a helység? 1,5m X 2m??

Persze az irodákba mindegyikbe 1 hűtő, mikro, hogy ezt 1 bútoron helyezték - e el, vagy a hűtőn, ez más kérdés.

2017. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pontos adatot nem tudok mondani, valamivel nagyobb, mint egy paneles félszoba. Mindenesetre elférne. Itt is rengeteg felesleges pénzkidobás volt már, pl. bérleti díj a vízadagológéphez -> víz nélkül, értem én, hogy fel nem mondható szerződés, de valami ösztönzőben meg tudtak volna állapodni, ha nagyon akarnak. A 40 fok melegben égve felejtett villany és még sorolhatnám....
2017. aug. 20. 10:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Félszoba kb 2,5m X 2,5m nagy. De csak kb.. ( téglába a félszoba ekkora volt )

Hát ott egy hűtű, rajta mikró, mosogató tálca, egy kisszekrény. el kellene hogy férjen...


Sőt a fal mellet 1 pici asztal szék, vagy hokedli alátolva.

Az se lenne gáz gondolom, ha fémlába van a mosogatónak....

Nem tudjátok még ezt a minimálisat se kiharcolni??


Véleményem nem változott...

2017. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bőven elférne, de nem jelzek az ÁNTSZ-nek, mert nem szeretném, ha az is megjárná, aki nem érdemli meg. Majd, ha magától kimennek, majd ők eldöntik, mit akarnak. Nem vagyunk ugyan nevelési intézmény, ahol az ún. tálaló / melegítő konyhánál elvárás a mélytálcás, stb. mosogató.
2017. aug. 21. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy sima irodához ahol minimum 10 ember van, is kellene egy teakonyha vagy lami étkezésre alkalmas " luk ".

Mégse a számgépnél kellene enniük...

2017. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!