Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Radics Peti tényleg látott...

Radics Peti tényleg látott embereket meghalni?

Figyelt kérdés

Ebben a videójában beszél róla de nem tudom hogy csak poénkodik e vagy valami.

https://www.youtube.com/watch?v=QEd3RPrCx8A



#kórház #halottember
2017. szept. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elvileg mentőápoló volt
2017. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Korhazban konnyen megesik. Mellem volt h betoltak a liftbe a hullat, az se volt kellemes a kis lelkemnek, hogy oszinte legyek. Haldoklonak is fogtam mar a kezet, feleseget is vigasztaltam mar, akinek haldoklott a ferje. Gondolom meg gyerek vagy, de kesobb rajossz, hogy ez termeszetes dolog. Ez csak gyerekkent "durva" meg meglepo. Minden nap emberek szuletnek es halnak meg, es evvel halmozottan szembesulunk egy korhazban. Kivanom, hogy minel kesobb szembesulj vele. Leghamarabb ugye altalaban a nagyszuleinket veszitjuk el, az az elso talalkozasa a legtobb embernek kozelrol a gyasszal, haldoklassal, halallal, komolyabb betegsegekkel. En sajnos eleg koran szembesultem vele, neked ne legyen ugy.
2017. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg látta, hogy emberek meghaltak, hiszen ápoló volt.
2017. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább csak furcsállom hogy ennyi szörnyűség és tragédia után még van humorérzéke...
2017. szept. 1. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?


Akkor kössem fel magam, mert édesanyám meghalt, vagy mi?

Az élet szép, a halál meg vele jár.

2017. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Láttam embereket meghalni, pedig nem Radics Peti vagyok. Most mi legyen?
2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem,szerintem csak hallotta.
2017. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen munkát csak úgy lehet végezni, ha van humorérzéked meg nem omlasz össze... mert másképp kb. 2 hét alatt idegösszeomlást kapsz.
2017. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Francokat kapsz idegösszeomlást. Az ember nagyon gyorsan megszokja a halál közelségét, ha a sorsa úgy hozza. Csak az első ilyen élmény rázza meg, aztán egyre jobban megedződik a lelke. Azt hiszed, aki orvosnak, vagy ápolónőnek tanul, az mind látott már embert meghalni? Fityfenét. Majd fog, nem is egyet, és ott kell majd megedződnie.
2017. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!