Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság miért akarja ilyen...

Manapság miért akarja ilyen sok ember fizikálisan helybenhagyni a főnökét? Neten is találta pár cikket, hogy néhányan agyonverték a főnöküket.

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert buták. Vagyis azt gondolják, hogy ettől nekik jobb lesz, pedig nem. Főleg, ha jönnek a következmények :D
2017. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert ne hagyjuk figyelmen kivul hogy sok fonok nem veletlenul kap testapolast. Mindket oldalrol gyokersegnek szamit.
2017. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság sajna egyre több a gyökér főnök. Én alapjában véve békés természetű ember vagyok, de amikor kínai étteremben dolgoztam, a végefele (több, mint 3 évet voltam ott) nem sokon múlott, hogy be ne pancsoljak a főnöknek. Végül csak szóbeli balhé volt.
2017. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nekem volt olyan munkahelyem, ahol a főnökség az alkalmazottakkal játszotta azt, hogy velük lehet őszintén beszélni, stb. stb. aztán kiderült hogy mégsem. A legkisebb főnöktől(kb a kis főnök, aki nem volt különb a parasztnál, de jól tud nyalni) összejátszották az összes főnökkel.


Olyan műszakom volt, hogy kezdtem dél környékén. Aznap reggel mikor kb még 2 órát aludthattam volna, kapom a hívást hogy "gyere be leszámolni". A mi van? Megyek be a beosztott helyre ( főnökség és a munkahely nem egy helyen vannak.) Hogy hellósztok, mi a helyzet? "Nem jöttél be időben dolgozni, úgy hogy megszüntetjük a munkaviszonyod." Oda megyek a kis munkabeosztásomhoz, és mondom neki hogy "figyi, 1 óra múlva kezdtem volna." Ő leül a gépe elé, és a számítógépén kikereste az én beosztásrendemet, mikor ő és a beosztásrend között volt 2 méter. (Folyóson ott volt kinyomtatva, nem volt nagy titok.) Ezek után volt pofája azt mondani, hogy "Hm, jól van, minden rendben, akkor öltözz át és gyerünk dolgozni."


Nem vertem pofán, de lehet hogy azt kellett volna tennem, csak akkor én jártam volna $zarabbul mindenféleképpen. Leszámoltam a lehető legkulturáltabb és a legkorrektebb módon. Of Course, próbaidős voltam, szóval nem volt nagy probléma.


Csak ezért akarják az emberek össze verni a saját főnöküket, és mielőtt azt hinnéd, hogy ez a teteje, van ennél durvább főnök is, szoktak írni ebben a témában igencsak érdekes kérdéseket. Én abszolút meg is tudom érteni ezen embereket, akik jogosan akarják azt a főnököt pofán verni.

2017. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen nem igazi főnökök vannak, hanem kihelyezett főnökök (ilyen-olyan vezetők), alfőnökök, akik full jónak érzik magukat akkor is, ha mindenki látja, hogy nem ő, hanem a munkatársai által működik az egész hóbelevanca.
2017. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csodálkozol? hát ezek nem vezetők, hanem csak főnökösködő bugris nagyszájú majmok akik kaptak egy kis minimális hatalmat és visszaélnek vele... én főnököm is ilyen, az alkalmazottai nélkül egy csóró kis senki lenne
2017. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!