Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Mit kezdjek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Folyamatosan késik, nekem sokkal több dolgom van, mégis ő panaszkodik, hogy mennyi mindent kell még csinálnia. Amikor ez kijön belőlem és szóvá teszem, én vagyok a rossz, azt mondja köszi szépen, hogy en csak szidni tudom őt, így is olyan lelkiismeretfurdalása van, amiért nem mindig tudja végezni rendesen a munkáját. Kedvelem, mint ember, nem akarok kiszúrni vele, de egyre nehezebben tudom tolerálni ezt az egészet.

2017. júl. 16. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobban nyugodt lélekkel tudtok megmaradni. A szidás nem megoldás. Inkább beszélgessetek valamiről minthogy egymással konfliktust gerjesztetek ez nem jó így.
2017. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon nyugodt vagyok. Folyamatosan elnézek mindent. Igazából nem is szoktam szidni, csak szóvá tettem pár dolgot, ami úgy gondolom teljesen jogos, de még én vagyok a rossz.
2017. júl. 16. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a késés talán a legszélsőségesebb tiszteletlenség.

ha munkatárs és rászólás után sem hajlandó ezen változtatni,akkor én kirúgom és nem érdekel,hogy mennyire kedvelem mint embert,vagy előtte a haverom volt,mert melóban a pénzről van szó.

aki meg feltart,vagy hátráltat az a pénzemet akarja megkárosítani,ilyet meg nem tűrök el senkitől sem.és lesza-rom a kamu lelki ismeret furdalását.

nem tisztel és még hazudik is.

úgyhogy ha jönne nekem ezzel a lelki ismeret furdalás témával csak még jobban felcukkolna vele hogy hazudik is.

tehát a sorrend ha tényleg fontos neked az adott személy.

1.jelezni a dolgot.

2.aztán ráfenyíteni.

3.és ha ebből sem ért akkor viszlát.

2017. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írhatnál több konkrétumot: milyen kapcsolatban álltok, mit dolgozik, honnét késik, hány éves, együtt éltek-e, ffi/nő, stb.
2017. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt mintha az èn munkatársamról írtad volna. Èvek óta ezzel a problèmával küzdök. Emberileg kijövünk, szeretem de a munkája szart sem èr. Folyamatosan rádolgozok. Nem èrzi a súlyát bizonyos határidős feladatoknak. Volt, hogy kiborultam ès megmondtam neki. Azt mondta igazam van. Akkor 1 hónapra változott is a helyzet, aztán minden ment tovább. Azóta papírra vetem, kinek mi a feladata az elkövetkező hèten, ès az íróasztalra rakom. Amit meg van oldva kihúzom. Nekem segített, mert látja az èn nevem alatt mennyi kihúzott, megoldott dolog van. Onnantõl kicsit szègyenli magát ès, igaz lassabb tempóval de elvègzi, amit fölírtam...
2017. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!