Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel felmondtam a régi munkahelyemen pénzügyi okok miatt, amit ma már nagyon bánok, nagyon szerettem, a kollégákat is, jó csapat voltunk. Azóta kerestem a helyem, elvégeztem egy tanfolyamot, amiben most is dolgozom. Jóval több a fizetésem, sok juttatással, de ennek ellenére nem szeretem, nem tudom megszokni, ráadásul a kollégák gerinctelen, sunyi, sz@rkeverők sajnos. Meg tudom védeni magam, nem arról van szó, de lenne lehetőségem visszamenni a régihez kevesebb pénzért, rugalmasabb a munkabeosztás, betanulás nélkül is tudnám a dolgom, és annó is nagyon sajnáltak h elmentem, szerintem vissza is vennének. Sokan lehurrognak h annyi pénzért hülye lennék visszamenni, meg úgy érzem le is néztek mikor ott dolgoztam, a mostani munkahelyem meg más, azt hiszik h milyen jó helyem van... Igeb, de ha nem szeretem akkor mit csináljak?
2017. szept. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, mi a fontosabb: a több pénz, vagy jó munkahelyi légkör. Számomra az utóbbi többet érne, mégiscsak a napod legnagyobb ébren töltött részét a munkatársak között töltöd. Kérdés, hogy a régi helyed megvan-e még.
2017. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresnek embereket a régi helyre, sőt 2 hónapja fel is kerestek h szeretnék ha visszamennék, de javába tartott a tanfolyam, nem hagyhattam ott, de ha előtte pár nappal keresnek fel kérdés nélkül ugrottam volna h na akkor holnap megyek is. :(
2017. szept. 12. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha visszavágysz akkor tedd meg a lépéseket.De biztos légy abban, hogy valóban visszafogadnak-e.
2017. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a volt munkáltatód nem adná meg azt bérezést, ami most kézhez kapsz? 🙂
2017. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akinek a munkahelyi légkör számít, másoknak a pénz. Én az utóbbi típusba tartozom, én maradnék. Nem kizárt, hogy egy harmadik helyre mennék, ahol a fizu is jó és meglehet az esélye a jó légkörnek is.
2017. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy 3. helyet keresnék.

Az 1. helyről a pénz miatt jöttél el, ami most sem lenne több. Hosszú távon megint arra jutnál h váltani kell, mert nem elég az a kereset, amit ott kapsz. Így ez nem megoldás.

Keress egy új helyet, ahol a fizetés is tetszik, a légkör pedig hátha jó lesz.

2017. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!