Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen valaki? Mit lehet...

Miért ilyen valaki? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy munkahely, ahol egy személy előszeretettel szereti bomlasztani a társaságot. 3 irodarész van, az 1. és az utolsó (ahol a bomlasztó van) nem igazán beszél egymással, a 2.-ban most elkezdett húzni pár ember a bomlasztó táborhoz. Ma kiderült, hogy egy spicli van az 1. irodában - (ma beszéltem vele, és leadta a drótot <hogy mit gondolok> a szóban forgó csapatnak) -, aki vallásos, és ezt ahol tudja, elsüti - pedig ez az 1. csapat tök normális mind közül.


Látom, hogy ennyire megosztott a társaság (spiclivel, bomlasztóval, sokszor hibázó dolgozóval együtt). Jómagam nemrég kerültem ide, ahol sokat hibázok én is a feladataimmal, de nem szeretnék ebbe a közegben benne lenni. Ma ki lettem pécézve pont a hibáim és a beszélgetés miatt. Elismerem: óvatosabbnak kellett volna lennem.


A főnök is új, nemrég szembesült a bomlasztó személyével, ami nem tetszik neki, így lépéseket tett, de úgy látom, hogy a közösségnek velem is baja van, így rajtam fog ez az egész csapódni.


Mit lehet tenni?



2017. szept. 12. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A bomlasztó ember aki spicli és szeret embereket egymásnak ugrasztani, és másokat imád manipulálni a saját száj íze szerint, azzal kellett volna első perctől kezdve jó viszonyba kerülnöd mert hogy, az ilyen típusú embereknek jobb a barátjuk lenni, mintsem ellenségük, és náluk nincs arany közép út, vagy a barátja vagy, vagy az ellensége, az efféle emberek a közönyösséget nem ismerik ugyanis hiper paranoidok azt gondolják hogy a legjobb védekezés a támadás ebből kifolyólag csinálják mindig a viszályt mindenkinél ugyanis nézd az ő szemszögéből, ha mindenki mindenki mással van elfoglalva senki se törödik ő vele hogy ő miket tesz és csinál így ő háttérben van, és mindenki más elő térben ki beszélve teljes mértékben. Az uszító tipusú emberek hihehetetlenűl szoronganak adtól hogy ők kerüljenek rivalda fénybe, ha ki szeretnél vele szúrni tedd őt abba.


Vagy másik munka helyre mész, vagy elkezdesz ezzel a rossz emberrel barátkozni lehet hogy még nem késő.

2017. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat 1. komment. Nem tudtam volna a barátja lenni, mert olyan szenzorai vannak, hogy egyből megérzi, ki a gyengébb, így nem fogadott volna úgysem be. A másik, hogy sajna ő olyan, hogy szeret rivaldafényben lenni, szerepelni. Max. ha a munkájában találna valaki hibát, akkor lehetne vele kiszúrni.
2017. szept. 12. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha alárendelt akarsz lenni, akkor cselekedj az első komment szerint. Én nem ajánlom... Miért kellene megalázkodni munkatársaknak? Miért, ki ő nekem? Ugyanolyan ember, aki ugyanolyan büdöset sz.rik.

Szerintem ne törődj vele, dolgozni vagy ott, nem? Velem is ezt csinálja az egyik régebbi dolgozó, először bántott, megpróbáltam megérteni miért, próbáltam kedves lenni, de ennek vége. Egyedül a felettesemnek fogok megfelelni, bizonyos kereteken belül, ő meg csíp és jobban kedveli a magamfajta embereket, szóval nekem így megfelel.

A karma meg mindent elintéz. Amióta ilyen vagyok, azóta el kezdett szétesni a nő és ennél nincs is nagyobb bosszú. Sose alázkodj meg, mert ha megteszed, sose lesz vége.

2017. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!