Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek azzal a kollégámmal...

Mit tegyek azzal a kollégámmal, aki lekezelően beszél velem?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: volt köztünk ez-az egy ideig. Amikor vége lett (az ő kérésére), és eldöntötte, hogy soha többet nem beszél velem (Pán Péter szindrómás), én csak annyit kértem, hogy a munkánkra ne legyen ez az egész hatással.

Szerencsére csak másodállás ez mindkettőnknek, de már sikerült elérnie, hogy személyesen ne kelljen találkoznunk. Egy ideig nem volt hajlandó velem a közös projekteken sem együtt dolgozni, hanem közvetített egy harmadik (érintett) félen keresztül (igen, zakós).

Most már elértem, hogy legalább válaszol a leveleimre, viszont olyan bunkó és lekezelő stílusban, hogy megáll az eszem.

Legutóbb a nyilvános felületünkön alázott le (egy félreértés miatt) több ezer ember előtt. Hónapok óta próbálom megbeszélni vele ezt, amire nem hajlandó.

A munkám nagyon szeretem, nem fogom ott hagyni, ha belepusztulok sem, és sajnos ő sem, mert amint hatalmat kapott, és megízlelte, totál minisztálin lett belőle.


Volt már hasonló konfliktusotok kollégával? Próbáltatok javítani a kapcsolaton? Ha sikerült, hogyan? Előre is köszönök minden tippet! (átnézek rajta dolgot hagyjuk, sajna nem megy a munka miatt)


2017. szept. 13. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
S a több ezer ember előtt te váltál szánalmassá mert hibáztál, vagy ő mert úgy viselkedett mint egy óvodás?
2017. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hibáztam, csak ő nem tudott helyesen értelmezni egy idegen szót.


Engem égetett le, igen. Sokan nem kedvelik amúgy, akit kedvel, azt nagyon szereti, de akivel egy kis gondja van, azt nagyon utálja.

2017. szept. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!