Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova tuntek emberek? Miert...

Hova tuntek emberek? Miert nem szeretnenek dolgozni?

Figyelt kérdés

Nehany hete osztottam meg azt,hogy szuksegunk lenne cukraszra itt Ausztriaban. Nyilvan nyelvtudassal. Es senki az eg egyadta vilagon nem jelentkezett,sot akiket megkerdeztem ok is mind momdtak,hogy nem erdekli oket.

Hmm, ez azt jelenti nincs munkanelkuliseg?vagy nincsen ember?



2017. szept. 14. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A némettel tényleg az a bajom, hogy 14 évig tanultam, de úgy átszoktam az angolra hogy az iszonyatos. Konkrétan jobban nyomom az angol közép-kelet európai akcentussal, nyelvhelyességet nélkülözve, néhol rossz nyelvtannal, mint a németemet. Sok szót elfelejtettem, bemutatkozni betudok, számolni, köszönni, de konkrétabbakat már vállalni se tudnám. ( Wie gehts? és barátai mennek, de valószínűleg a főnök nem feltétlenül csak ezt szeretné kérdezni tőlem az interjún.)
2017. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oktatas hianyossagaival teljesen egyetertek,erettsegiztem nemetbol,de nem tudok mkegszolalni,szerencsere tud mindenki angolul es el is viselik ezt. Ez tenyleg tolerancia. Otthon elhajtanak azt aki nem tud magyarul.
2017. szept. 14. 19:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Az oktatás egy dolog, hanem emberi hozzáállás kérdése is. 3-asra érettségiztem németből, de leírom azt is, hogy én a németemet nem igen gyakoroltam, iskolán kívül, csak ami kötelező.


Ez az oktatás így rossz, amúgy rossz: ha tanulni akar az ember akkor tudni is fog, ha meg nem, akkor nem.

(Nincs rálátásom az oktatásra, ezért nem tudom azt kritizálni.)

2017. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aki már elég jól tud németül pl, az tuti nem cukrásznak akar kimenni. :D
2017. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!