Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a kapcsolatod a főnököd...

Milyen a kapcsolatod a főnököddel munkaidőn kívül?

Figyelt kérdés
Jártok valahova együtt, beszéltek esetleg bármiről stb, vagy csak és kizárólag a munkahelyen?
2017. szept. 14. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

2 srác a főnököm, vagyis az egyikőjük 35 éves a másik 28.


Nekem nagyon jó kapcsolatom van velük, buli inkább csak olyan van ami közös, cégen belüli szervezés (nem a cég által, csak mi akik 10-12en jó viszonyban vagyunk néha tartunk egy közös összejövetelt) oda megyünk csak együtt.

Illetve a fiatalabikkal szoktam még néha eljárni bulizni külön is.

Munkaidőn kívül is beszélünk telefonon vagy facebookon. Az idősebbikkel inkább csak akkor, ha valami eszembe jut munkán kívül felhívom vagy ő engem, a fiatalabikkal szoktam minden nap beszélni facebookon minden féléről munkaidő után is, ami épp téma van, lelkizés stb.

De mindkettőjüket egyformán szeretem, mert mind a ketten iszonyú jóindulatúak.


22N

2017. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még tavaly volt egy húzása, én mérgemben úgy neki löktem a polcoknak hogy majdnem felborult azzal együtt, és ha nem fogom vissza a kezemet még kapott volna, aznap egyébként haza is jöttem, mondom oldd meg helyettem ha ilyen nagy pofád van, másnap felhívott telefonon munka előtt pár órával, hogy ne haragudjak jöjjek be mindent megbeszélünk, csak ne számoljak le(Friss pozíciójú műszakvezetőként, olyat megengedett magának amit a kiemelése előtt is hogy együtt dolgoztunk, de itt már látták új dolgozók is hogy viselkedik így előttük történt a veszekedés is)

Előtte jóban voltunk, egymásnak segítettünk ha épp nem volt annyi valamelyikőnknek, de ezzel a megnyilvánulással most már két lépés távolság meg van, köszönne Ő, de én csak bólintok olyankor.

25F

2017. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem járunk sehová együtt munkahelyen kívül, de jóban vagyunk. Munkahelyi szervezésű összejöveteleken le szoktunk ülni beszélgetni, koccintani, konferenciákra..stb általában együtt megyünk. Napközben szoktunk együtt kávézni és szoktunk beszélgetni az irodában, ha úgy van a családról stb-ről is.
2017. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nálam éles a határvonal munka és magánélet közt. A főnökömmel és beosztottjaimmal sem tartom a kapcsolatot. Ha közel kerülsz a kollégákhoz, manipulálni fognak... Szakmai viták helyett jön a személyeskedés... Tapasztalat...


A másik szabályom, hogy négykor kikapcsolom a céges mobilt és bent hagyom a munkahelyi gondokat... Otthon is olvasgathatnám a leveleim, de fontosabb a pihenés. :)

2017. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs is szükségem rá.
2017. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó kapcsolatom van a közvetlen főnökömmel. Gyakran ebédelünk együtt, mindig jól elbeszélgetünk. Nem mondom, hogy legjobb haverok vagyunk, de jól kijövünk.
2017. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A főnököm gyakorlatilag a cégtulaj, vele olykor beszélgetünk, de nem megyek vele mélyebb témákba, főleg hogy teljesen más a világlátása, mint nekem. Régi munkahelyemen volt olyan főnököm, akivel baráti viszonyom volt. Munkaidőn túl is összejártunk kajálni, bulizni stb.
2017. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!