Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Várólistás műtétre nem engedne...

Várólistás műtétre nem engednek el a munkahelyen megtehetik?

Figyelt kérdés

Olyan műtére várok immáron 18 hónapja ami nagyon fontos lenne és egyre fontosabb minél később műtik annál rosszabb az egész (veseproblémák). Halálra rémültem mikor meghallottam hogy akár 2 év is lehet a várólista addig meg a vesefájdalmakat viseljem el gyógyszerekkel... ahogy tudom.

Megjött az értesítés várólistában rám került a sor, mehetek a műtére. Munkahelyemen szóltam erre közölték nem mehetek el ne is gondoljak rá hogy majd műtét miatt hiányzok ha nem megyek be kirúgnak senkit se érdekel a műtét senkit se érdekel az orvosi papír.

Ezt megtehetik?

Koellgám (volt kollega) pár hónapja lábát törte betelefonált hoyg ez van még aznap ment neki a levél hogy ki van rúgva. Nem próbaidős volt én se vagyok az.


2017. szept. 15. 08:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"és add el az e-bay-en, jó pénzeket adnak érte. "


Ha már trolkodunk akor jó trollkodjuk de akkor minimális agyad is legyen már!

Egy hibátlan egézséges szervért jó pénzt lehetne kérni de egy beteg műtére szoruló szerv még ingyen se kéne senkinek....

kinek kellene pl egy tüdőrákos ember tüdeje???


Ha már trollkodás oké de agyad legyen már.

2017. szept. 15. 13:48
 22/26 anonim ***** válasza:
Mire jók ezek a kamukérdések?
2017. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%

22

Nem jó semmire. Egy üres életű ember időtöltése.

A lúzernek ez az élvezet, röhög azokon akik segíteni próbálnak egy szerencsétlennek mert elhiszik.

2017. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
23: Csak ugye az a baj, hogy néha másokat is összekevernek vele, amikor ők pedig komolyan kérdeznek valamit. Velem az elmúlt egy évben kétszer is megesett, hogy feltettem itt egy kérdést, erre valaki válaszban nekem támadt, hogy mit kamuzok már megint. Bár ez őket is minősítette, ugyanis teljesen átlagos dolgokat kérdeztem, stílusban sem hasonlítottam mélyen tisztelt kamuskodónkhoz. De a lényeg az, hogy efféle extra konfliktusokat is szül a hülyeségeivel.
2017. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ha már trollkodás oké de agyad legyen már."


Nézd, kérdező. Én vitatnám, hogy nekem kevesebb agyam van, mint neked, lévén én szellemi munkakörben dolgozok jó fizetésért, és nyáron 2x is műtöttek, a munkáltatóm nem szólt egy szót sem, sőt, még érdeklődtek is, hogy jól vagyok-e. És ez azért van így, mert nem otthon csücsültem, és nyavalyogtam, hogy jáj, hát úccse találok másik munkát, hanem fogtam magam, és elköltöztem olyan helyre, ahol volt másik lehetőség.

Másodszor, a legtöbb válaszoló leírta neked a véleményét, hogy keress másik helyet, de te csak nyomod a kioktatást, meg a negatív hozzászólásaidat, hogy "te se tudsz gondolkozni", meg "na ezt meg ne mond nekem" stb. Most mit vártál? Nem vagy kíváncsi a véleményünkre, innentől kezdve komolytalan a kérdés, és úgy trollkodunk, ahogy csak akarunk. Vagy azt akarod hallani, hogy nem teheti meg a munkáltatód, és majd jól összefog a gyk. közössége érted, és elmegyünk megverni a munkáltatódat?

2017. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%
25: Egyszer feltettem itt egy kérdést, hogy vajon mi motiválhatja a kamukérdezőt, mi játszódhat le benne. Erre a GYK törölte, mert hogy nem szabad személyeskedni. Szívem megszakadt.
2017. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!