Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek vagy maradjak? Ez itt...

Menjek vagy maradjak? Ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy másodállásom, amit imádok. Van egy kollégám, akivel kavartam, majd elhatározta, hogy megszakít velem minden jellegű kommunikációt a barátnője miatt. A magánéleti részét már lezártam a dolognak régen, viszont kértem, hogy a munkánkra ne legyen hatással, ami történt. Ezt azóta sem tartja, valahányszor válaszolnia kell nekem emailben, lekezelő, bunkó. Ritka, amikor együttműködő, legutóbb egy félreértés miatt olyan stílust engedett meg magának velem szemben, amit senki sem tűr. Én idáig korrekten, indulatok nélkül válaszoltam neki, itt borult ki a pohár. Legutóbb pár napja kellett segítséget kérnek tőle, persze ismét kaptam egy lekezelő választ, végül egy harmadik félen keresztül oldottuk meg a dolgot.

Én viszont ebbe már bele vagyok fáradva. Tudom, hagyjam figyelmen kívül, de néha nekem kell rendeznem a dolgokat, nem akarok mindig másokra utalva lenni.


Küzdő típus vagyok, nem hagyok ott piti dolgok miatt munkát, de most már nagyon érik a dolog. Ti mit tennétek a helyemben? Mennétek vagy maradnátok?


2017. szept. 15. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően jól érzed magad a munkahelyeden ne válts, kevés manapság a normális munkahelyi légkör. Ezt a pasit meg zárd ki, lehet valami sérti a hiúságát, majd lenyugszik.
2017. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az egy tart vissza engem is. Anyagilag nem vagyok ráutalva, és tényleg nagyon szeretem, de annyira frusztrál, hogy ezt csinálja. Mint egy durcás gyerek. Pedig felnőtt ember, majdnem harminc éves. Ráadásul néha olyan, mint egy skizo: ha személyesen összefutunk, akkor normális (talán egyszer volt bunkó), de ha leveleznünk kell, akkor mindig megy a tahózás.
2017. szept. 15. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
"Pedig felnőtt ember, majdnem 30 éves" :D:D:D Ez a korosztály kicsit visszamaradottabb, -10 év elmaradás van a legtöbb 30 körüli ffinél (tisztelet a kivételnek)
2017. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kimondtad, én nem mertem. :)
2017. szept. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!