Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban betanitott munkán...

Gyárban betanitott munkán miért zavarja az embereket hogy sosincs jo kedvem és hogy nem beszélek?

Figyelt kérdés
pl mosolyogni se birok ha akarok akkor se, de igazabol nekem mindegy hol vagyok sosincs jo kedvem, se okos nem vagyok se szép se szerencsés most mitol legyen mégis jo kedvem??? hogy lehetne ezt megértetni a hulyekel hogy ez nem ellenuk irányul?? és ha én elvégzem a dolgom akkor öket mit érdekli az én hangulatom???

2017. szept. 17. 17:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy aggódnak érted, amiért mindig rossz kedved van. :) Bár ez engem is meglepne, ha igaz lenne, de ki tudja. :) Néha nem rossz a legjobbat feltételezni. Sajnos amúgy az ilyen helyeken imádnak okoskodni és beleszólni a másik munkájába, még akkor is, ha jól végzed a dolgod. Sőt akkor talán mégjobban szeretnének megalázni és elvenni a kedvedet a munkától, mert azt hiszik, boldog vagy és jól érzed magad és ez valamiért irritálja őket. Sajnos tapasztalat. :( Bár ez a Te esetedben lehet pont nem igaz.

Amúgy miért vagy ennyire negatív? Azt látom, hogy nem tudod értékelni magad, mert nem vagy ilyen vagy olyan, de benned is vannak értékelhető dolgok... például elvégzed a dolgod... sokan még erre se képesek.

2017. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!