Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban betanitott munkán...

Gyárban betanitott munkán miért zavarja az embereket hogy sosincs jo kedvem és hogy nem beszélek?

Figyelt kérdés
pl mosolyogni se birok ha akarok akkor se, de igazabol nekem mindegy hol vagyok sosincs jo kedvem, se okos nem vagyok se szép se szerencsés most mitol legyen mégis jo kedvem??? hogy lehetne ezt megértetni a hulyekel hogy ez nem ellenuk irányul?? és ha én elvégzem a dolgom akkor öket mit érdekli az én hangulatom???

2017. szept. 17. 17:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Amióta külföldön élek, szinte minden munkahelyen elfogadták, hogy nem vagyok társalkodós típus. Tehát gyanús, hogy ez magyar mentalitás.
2017. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
4: Ha nem beszélsz, az a baj, mert biztos lenézed őket. Ha beszélsz, az a baj, mert a szád jár a kezed helyett.
2017. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Gyárban betanitott munkán miért zavarja az embereket hogy sosincs jo kedvem"


Ez nem csak gyárban van így. Általában nem szeretik az emberek, ha rosszkedvű embereket kell nézniük, mert lehangoló. Te talán szereted a depressziósok társaságát?

2017. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

13: Ha nem kezd el siránkozni, nihilizálni, öngyilkosságról beszélni, vagy ilyesmi, akkor tőlem elfér. Mellesleg attól, hogy valaki csendben dolgozik, miért következne automatikusan, hogy depressziós?

Én dolgoztam olyan vacak, kizsákmányoló munkahelyen, ahol engem pont azok irritáltak, akiknek jókedvük volt. Ráadásul ők extrán csicskáztak is. A szolgalelkűek eleve idegesítenek, mert miattuk létezik még kizsákmányolás. De még azok mennyire, akik ráadásul mosolyogva csicskáznak.

2017. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"13: Ha nem kezd ... ... akkor tőlem elfér. "


Nem értem ezt miért nekem írod. tőled elfér, másokat zavarja. A kérdés az volt: "miért zavarja ", nem azt, hogy kit nem zavar.



"miért következne automatikusan, hogy depressziós? "


Ezt kérdezd attól aki ilyet állít! Itt ilyet senki nem állított.

2017. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Ez engem is érdekelne...főleg akkor amikor nem egy korosztálybeliekkel vagyok együtt nincsenek közös dolgaink nem is ismerjük egymást.Már rengeteg kör futottunk általános témákban amiket persze udvariasan végigbájologtam hogy ne én legyek a "flegma új gyerek".

De ezen kívül semmi témánk.A legjobb amikor beszélik a saját dolgaikat pl hétvégén bebasztak vagy mi történt a számomra ismeretlen haverjaikkal stb és a semmiből rád szólnak hogy ugyan tegyél már hozzá a témához valamit egész nap csendbe vagy mér vagy csendbe ?!

2017. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ez engem is érdekelne..."


Amit leírtál, hogy érdekelne, az nem is egyezik a kérdező kérdésével!


Az alapkérdés a jókedv hiányát írja, a #16-os pedig lényegében a kommunikáció hiányát. Ez merőben nem ugyanaz, így elég fals az "engem is".


A rossz hangulat azért zavaró mert ragadós, és a másik fél tehetetlensége benne feszültséget okoz.

2017. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

"De tényleg, komoly vagy: ez depresszió, te depressziós vagy."


Na és?


"ha nevetgélsz: füves cigi, drogos vagy."


Na és?

2017. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

15:


"Nem értem ezt miért nekem írod. tőled elfér, másokat zavarja. A kérdés az volt: "miért zavarja ", nem azt, hogy kit nem zavar. "


De te azt írtad:


"Általában nem szeretik az emberek, ha rosszkedvű embereket kell nézniük, mert lehangoló. Te talán szereted a depressziósok társaságát?"


Tehát láthatólag arra akarsz asszociáltatni, hogy valamennyire jogos a kollégái bánásmódja.

2017. szept. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

17:



"Az alapkérdés a jókedv hiányát írja, a #16-os pedig lényegében a kommunikáció hiányát."


De a kérdés így hangzik:


Gyárban betanitott munkán miért zavarja az embereket hogy sosincs jo kedvem ÉS HOGY NEM BESZÉLEK?

2017. szept. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!