Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Elegem van abból...

Mit tegyek? Elegem van abból hogy apámmal dolgozom és hozott egy munkást és az ordibál velem hogy milyen férfi vagyok mert nem bírom el a 50 kilós cementes zsákot. Miért kéne elbírnom? Eleve nem vagyok egy hetyó izé. érzékeny meleg tini vagyok.

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 22:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
És igaza is van. Nem vagytok azok...
2017. szept. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
Kamu. 50 kg-os kiszerelés nincs. A cement évek óta 25 kg-os zsákokban kapható, 40 kg-os kiszerelésben vannak pucoló anyagok.
2017. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
2017. szept. 20. 09:14
 24/28 anonim ***** válasza:
valld be hogy meleg vagy szerintem. és mond hogy rájuk izgultál.
2017. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Persze. Aztán be is falazzák egyből mint kőműves Kelemennét.

Csak az emoecset fog látszódni. Azt hiszik majd bentmaradt az ecset két tégla közt.

2017. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Apád azt űzeni légy kötelességtudó, és a hellyedet álld meg bármi történjen is.

Az illető, aki a véredet szívta, nem veled van a baja. A felesége nem engedi análba, se orálba.

Talán kiengesztelhetnéd, s majd meglátod milyen buzgalommal viszi a zsákokat helyetted.

2017. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Told el furikba b+ Vagy ha az nincs vidd el kétszerre
2017. szept. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet, h kamukérdés, de ebben az országban tényleg ilyen a legtöbb idősebb munkás.


a 26osnak igaza van, ezek egyszerűen frusztrált emberek, akiknek ez az egyetlen örömük, h leugathatják a "semmirekellő" fiatalokat, ahelyett hogy tájékozódnának, lefogynának meg megtanulnának bekapcsolni a számítógépet.

sok mindent nem lehet tenni, vagy rájuk hagyod, vagy eljössz onnan.


egyébként ennél sokkal durvább, mikor kihívsz egy idős szakit az irodához mondjuk, természetesen az utolsó pillanatban kitalálja, h akkor mégis ma jönne, nem holnapután.

Elmagyarázza, hogyan kell használni a vésőgépet (természetesen rosszul, mert ez nem olyan, mint amilyet anno a bányában használt), és még mellé kioktat és életvezetési tanácsokat is osztogat. aztán ha leugatod, vagy kihajítod, majd jön a panaszkodás, h milyenek a mai fiatalok.


nem tudom, mit képzelnek magukról ezek a vén m-rhák.

2017. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!