Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyek vannak...

Milyen munkahelyek vannak ahol nem kell korán reggelre járni?

Figyelt kérdés
Van olyan, ahol nem kell korán reggelre bejárni, de meg lehet élni belőle? Nem csúcsfizetésre gondolok, hanem ahol azért annyit megkeres az ember, hogy normálisan megéljen.
2017. szept. 21. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy jelenleg úgy dolgozom, hogy egy nap két helyen, déltől 3-ig az egyiken, utána 4-től 8-ig a másikon. Ez sem a legjobb, mert mire teljesen felszabadulok, már este van.

Amikor a gyárban dolgoztam két műszakban (egyik hét délelőtt 06:00-14:00, másik hét délután 14:00-22:00), az sem volt a elgjobb. Eleve az ember nem tudja megszokni, hogy egyik héten így, a másikon úgy. Másrészt pedig délutános héten, mire jobban belemerültem otthon valamibe, már itt is volt az idő a munkába menésre. Sose értettem azokat a dolgozókat, akik azt mondták, hogy jobban szeretik a délutánosat, mert akkor sokáig lehet aludni. Szerintem tök rossz úgy hazaérni melóból, hogy már álmos vagy, és nem is nagyon tudsz mit csinálni, mert este van.

2017. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én itthon dolgozom, így nyilván nem kelek korán.

De keltem 4-kor, harmadik nap már sírva, hogy nem akarom. A délutános műszak ugyan úgy nem jött be, mert éjfélkor haza estem, aztán még vacsora, fürdés alvás, aludtam 10-11-ig, egy órám volt elkészülni, és megint mehettem.

Szóval egyik sem túl jó, viszont korán keléssel nem szúrod el a napod.

Itthon a legjobb. Ha letelik a gyed, sem megyek vissza 8-12 órába. :)

2017. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!