Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pultosként első nap, tapasztal...

Pultosként első nap, tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felvettek egy kocsmába dolgozni. Holnap kezdek, de eléggé be vagyok szarva.

Sajnos semmilyen pultos tapasztalatom nincsen, és a főnök azt mondta hogy egyedül fogok lenni. Állítólag a másik pultos srác az bejön nekem segíteni nyitni, meg majd pár nap múlva placcolni. De fogalmam sincs mi merre hogy működik. És ha elrontok valamit? Vagy nem találok valamit amit a vendég kér? Egyedül leszek egy teljesen idegen környezetben.Már most gyomorgörcsöm van.. Segítsetek légyszives, és adjatok pár tanácsot holnapra.


Előre is köszönöm!


Üdv: Hajni (21)



2017. szept. 24. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég elcseszett helyzet ez így. De ne aggódj, ha a főnök tudja, hogy nincs tapasztalatod, és mégis otthagy betanítás nélkül, akkor csak magára vethet, ha elrontasz valamit. Mégis honnan tudhatnád, hogyan kell sört csapolni vagy italt keverni, ha még sosem csináltad? Nagyon elveszett leszel...

Ha nem mondtad meg, hogy nincs ebben tapasztalatod, és fogalmad sincs, hogy működik a kávégép, meg a sörcsap, akkor meg jogos lesz, ha kiakad rád, ha valamit elcseszel

2017. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos jogos a gyomorgörcs, főleg ha nem mutatják meg az online pénztárgép használatát, valamint hogyan standolnak. Komoly mínuszod lehet kezdőként ha olyan a váltótárs, hogy kihasználja tapasztalatlanságod.
2017. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kitöltöd az embereknek amit kérnek és kész. Szerintem.

Az kérdés kiírásának idejét nézve tegnap kezdtél. Na milyen volt?

2017. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!