Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a tüske bennem, hogy...

Jogos a tüske bennem, hogy elküldtek az előző munkahelyről, de az új helyen maximálisan meg vannak velem elégedve?

Figyelt kérdés
Az is rosszul esik, hogy az ex helyen most volt sorozatos fizetésemelés, én meg kénytelen vagyok kevesebbel beérni.

2017. szept. 27. 18:13
 1/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az érzés teljesen természetes, amit érzel. Mindenkinek rosszul esik, ha elküldik a munkahelyéről, főleg, ha úgy érzi, jogtalanul. Nem indokolták, hogy miért tették?

A másik: ami megtörtént, megtörtént. Fogd fel úgy, hogy ez az új hely egy új lehetőség most, erre állj rá. A régi helyedet meg felejtsd el. Írod, hogy maximálisan meg vannak veled elégedve. Ez lebegjen előtted, ez legyen a mankód most. Előbbiekből kifolyólag a pénzen sem érdemes rágódni. Majd behozod ezen a téren is a lemaradásodat, ha komolyan goldolja az a munkahely, hogy alkalmaz téged.

Szóval ne hátra, előre nézz! :)

2017. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. ☺
2017. szept. 27. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember már csak ilyen, bosszankodik, megértelek. De vedd úgy, hogy ők nem akartak Téged alkalmazni, akkor minek is lettél volna ott, ahol nem kellesz? Mint egy kapcsolatban. Ok, utáljanak, de a fizetésért maradtál volna. De jobb egy olyan környezet, ahol nem kérnek a munkádból? Tudom, pénzből él az ember, néha a pénz és a jó munka nem jár kéz a kézben. Itt is lesz emelés, remélhetőleg hamar - mennyi a hamar? Legfeljebb próbálj meg közben másik munkát keresni, aztán ha találsz, akkor eldöntöd, hogy maradsz-e vagy a következő munka? Csak hát ugye az évenkénti új munka sem a legjobb ötlet. A múlttal ne törődj, a többi meg majd kiforrja magát!
2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a 2018. év kimarad a fizetésemelésből, de talán az új nagyfőnök "bizonyítani akar" a dolgozók felé is és intéz egy kisebb bérrendezést. ☺ Egyelőre maradok, mert oktatóként is tevékenykedem másodállásban, és úgy érzem, ezzel vagyok "valaki". A többség szeretett a volt helyen is, de 1-2 kollégát gyötört a zöld szemű szörny. 😐 Köszönöm szépen a válaszod neked is ☺


Kellemes ünnepeket Nektek 💏

2017. dec. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!