Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan oldal, ahol én,...

Van olyan oldal, ahol én, mint munkavállaló tudok munkát keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Arra lennék kíváncsi, hogy ha szeretnék rész munkaidőben dolgozni, akkor van oylan oldal, ahol közzétehetem az önéletrajzom egy leírással, hogy ezt és ezt keresem? Ezáltal maguk a cégek kereshetnek meg, akiknek szüksége van rá? Mert nem valószínű, hogy hosszú idő lenne, mert csak addig akarom, amíg megszerzem a D jogsit és akkor már megvan, hová lépek be. Létezik ilyen oldal? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. szept. 29. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Magadnál vagy? :D Szerinted melyik cég fog a felséges színed elé járulni? Ha erre vársz, ugyan éhen dögölhetsz! Emberek ezrei törik magukat és keresik aktívan az álláslehetőségeket! Nem is értem, hogy jut ilyen baromság valakinek az eszébe...
2017. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

2 lehetőség:

- Fejvadász cég. Mindenki leszólja őket, én már 3 munkát találtam rajtuk keresztül. Megmondod nekik, hogy melyik céghez ne küldjék el.

- Nem töltöd fel az önéletrajzodat, hanem nézed a professiont meg a többi oldalt és oda adod be, ahova akarod.

2017. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

LinkedIn

És várod a sült galambot....

2017. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
39 éves, 4 szakmàs vagyok. Lehidaltam,
2017. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A cvonline tud ilyet.
2017. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Egyébként, csak megsúgom, hogy aki azt mondja, hogy így nem lehet munkához jutni, az igen nagy tévedésben él. A leendőbel munkahelyemet is úgy találtam, hogy megvolt a C és E jogsi és nézelődtem, hogy menjek-e tovább vagy sem és a cégtől egy vezető mondta, hogy náluk van felvétel, ha érdekel a D. A 39 éves 4 szakmásnak meg megsúgom, hogy 22 vagyok és már van 4 szakmám, szóval nem valami special person.
2017. szept. 29. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:

profession is tudja, meg is keresnek onnan a cégek

ill linkedin

2017. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én profession.hu-ra töltöttem fel az önéletrajzomat, pár fejvadász megtalált, 2 hét múlva meg már jött a telefonhívás a cégtől, hogy engem választottak
2017. okt. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!