Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen múlttal inkább új...

Ilyen múlttal inkább új életet kezdenétek másol?

Figyelt kérdés

A kérdést nem pont igy akartam feltenni, de a lényeg annyi hogy ahol élek ott túlságosan is nagy "nevem" lett de rossz értelemben.


Elég kicsit helyen élek, és hát nagyon sok szarba belekeveredtem a drogoktól elkezdve a bandáktól...verekedésektől, rendőrségi ügyekig minden tényleg annyi, hogy szerencsére nem csuktak le büntetlen vagyok.

Amikor megpróbáltam megváltozni úgymond letenni minden dolgot akkor sem igazán sikerült, mert az emberek beskatujáztak egy "állatnak" úgymond és ahhoz hogy ez megváltozzon igazából nem is tudom mit kéne tennem...talán mindenkitől egyesével bocsánatot kérni de lehet csak rosszabb lenne a helyzet.


A másik igazán nagy probléma, hogy itt rengeteg lánnyal voltam együtt, vagy kavartam és már mindenki tud rólam tényleg mindent...és normális párkapcsolatra úgy érzem hogy itt aztán tényleg semmi esélyem, mert alapból olyan lányok jönnek "rám" már csak ezek a dolgok miatt is akik hát nem teljesen normálisak...bárhova megyek megvan a nevem mindenki ismer túlságosan is. Sokan megutáltak és egyedül is maradtam..


Most adódott egy lehetőségem, hogy elmenjek innen külföldre dolgozni ugye de igazából nem tudok dönteni a szüleimmel élek és rohadtúl hiányoznának viszont tényleg meg kéne változnom minden téren.

Jelenleg egy önző,alkalmazkodásra képtelen embernek tartom magam akinek ha nem pattog mindenki ahogy fütyül hisztizik..és tudom azt, hogy ez ott nem állná meg a helyét szóval kicsit bizonytalan is vagyok magamban nem tudom mit is lenne tényleg a helyes tennem...maga az életkörlményeket tekintve viszont ott sokkal több pénzt keresnék de akkor is azért vannak kérdőjelek leginkább saját magammal kapcsolatban.


ilyen esetben, bár szerintem nem mindenki kerül ilyenbe szóval kicsit furcsa hogy "mit tennétek""mit kéne tenni"...de hát kiváncsi lennék, hogy más erről mit gondolna mármint ilyen helyzetben egy ilyen lehetőségről.


Köszönöm a válaszokat! 25f


2017. okt. 1. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én sose voltam még ilyen helyzetben, viszont valaki, akit ismerek igen. A nagybátyám pontosan ugyanezeket élte át, csak ő börtönbe is került, többször is és ő is elmenekült utána külföldre. Viszont ő nem ismerte el a hibáit és azóta is ugyanolyan, csak már máshol.

Azt gondolom amúgy rólad, hogy bátor ember vagy, aki ezt ide le merte írni és hogy egyáltalán felismerted a hibáid. Azt mondják ez egy jó kezdet a gyógyulás felé. És valóban így is van.

Nem viccből írom, de menj el terápiára, sokat tud segíteni. Ha már úgy érzed helyre jöttél egy kicsit, próbálkozz meg a külföldi élettel és ne nézz vissza, csak a családodra. Kezdj új életet és soha többé ne keveredj ilyen társaságba. Életed csak egy van, gondolom akarsz családot és egy boldog életet. Itt az ideje elkezdeni.

2017. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szüleidnek segítség kell, van aki segítse őket? Miért aggódsz annyira?

Ne vacilálj, Indulás! Lehet sose lesz ilyen lehetőséged!

Kicsit a környezet is elfelejt.

2017. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!