Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen reális követelésem...

Milyen reális követelésem lehet fizetésben, ha felvesznek a munkára?

Figyelt kérdés
Újságíró gyakornok vagyok, jelenleg a diplomás minimálbért keresem pár hónapig. Ha jól dolgozom, és felvesznek teljes munkakörbe, mit mondhatok, mennyit kérek, amiért még nem nevetnek ki? Nyilván ők is gondolnak egy összeget, de nem tudom, hogy megállapodunk-e, vagy adnak egy fix összeget.
2017. okt. 7. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Egy olyan "újságíró gyakornoknak" aki a bérigényre azt mondja hogy "követelés", még minimálbért se adnák. :D
2017. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kovetelni nem kellene semmit.
2017. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem a lényeget láttátok meg. Ez itt nem egy újságcikk, hanem egy kérdés a gyakorin. Nem is korrektúráztam, és megdöbbentő, de betördelve se lett...
2017. okt. 7. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
90-100 nettó körül. Újságíráshoz nem kell diploma.
2017. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmi, lehet, hogy nem is lesz bértárgyalás, csak megmondják, hogy ennyit kapsz és pont.
2017. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
😂😂
2017. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz tálalni s a moslékot tudod kiöntik, így lehet ezen kérdést sosem fogod megkapni:DDD

Szerinted a főnököd mást lát soraidban, mint itt mások...


Próbálj meg önértékelést végezni magadon, eddigi munkádon és a többiek munkásságához mérve illetve a visszajelzések alapján tevékenységedre, majd úgy korrekciózva a minimálbéres keresetedet.

Egy diplomásnak és újságírónak, akinek mindent kell látni és nem csak kinézni fejéből, ez nem lehet gond vagy igen...

2017. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es, hát az ahhoz hasonló összeget most is keresek.
2017. okt. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!