Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek állásinterjú így?

Szerintetek állásinterjú így?

Figyelt kérdés

Én nem akarok ilyen sablon hazugságokat mondani hogy precíz vagyok, jó beszélő kézség stb.

Én annyit mondanék azért jelentkeztem az állásra hogy pénzt keressek b+! mi másért?

Hallod nem ismerem magamat annyira hogy tudjam milyen vagyok és mik a gyengeségeim.

Neked mennyit fizetnek hogy ilyen nyomott kérdésekkel bombázd az embereket?

Én nem tudom erre a kérdésre a választ nem vagyok én mindent tudó.

Mi ez bíróság főnök?



jövő héten lesz 2 is nekem.


2017. okt. 20. 16:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok rágörcsölni ilyenre. Jól el akarom baromkodni.
2017. okt. 20. 16:56
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszek a nyomott vallató rigónak felállok és kisétálok.
2017. okt. 20. 16:57
 3/15 A kérdező kommentje:
legalább magamat adom :D
2017. okt. 20. 17:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez így öngyilkosság - megköszönik, hogy itt voltál, tudod merre az ajtó, mehetsz, amerre látsz. Sajnos olyan világot élünk, hogy egyáltalán örülj, hogy méltóztattak téged elhívni állásinterjúra - neked van rájuk szükséged, nem nekik rád (hiszik a managerek, HR-esek és egyéb fejesek).
2017. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de én nem akarok azért változtatni a csodás :D személyiségemen hogy megfeleljek a társadalom elvárásainak.
2017. okt. 20. 17:18
 6/15 A kérdező kommentje:
inkább hazudjak mindenfélét?
2017. okt. 20. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Elfelejted azt, hogy te nem ember vagy. Te egy gép vagy, egy termék, amit munkaerőnek neveznek. Rengeteg a felhozatal, sok ilyen termék közül lehet választani, szóval miért is válasszanak téged, ha egy másik terméknek jobb a reklámja?
2017. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

"Hogyan ne kapj egy állást sem" című rovatunkat olvasták.


Kérdező, kár, hogy nem látod, mekkora szánalomtenger ez a "kihaénnem" majomkodás, amit idehánytál. További kellemes munkanélküliséget.

2017. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok és nem játszom meg magam, nem nyalok.
2017. okt. 20. 17:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyalsz, akkor szopni fogsz.
2017. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!