Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek állásinterjú így?

Szerintetek állásinterjú így?

Figyelt kérdés

Én nem akarok ilyen sablon hazugságokat mondani hogy precíz vagyok, jó beszélő kézség stb.

Én annyit mondanék azért jelentkeztem az állásra hogy pénzt keressek b+! mi másért?

Hallod nem ismerem magamat annyira hogy tudjam milyen vagyok és mik a gyengeségeim.

Neked mennyit fizetnek hogy ilyen nyomott kérdésekkel bombázd az embereket?

Én nem tudom erre a kérdésre a választ nem vagyok én mindent tudó.

Mi ez bíróság főnök?



jövő héten lesz 2 is nekem.


2017. okt. 20. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem arra kíváncsiak, hogy milyen vagy, hanem hogy milyen mézesmázasan tudod előadni magad. Azaz pont arra a képességedre kíváncsiak, hogy tudsz hazudni. Őszinteség egy állásinterjún? Legalább olyan szentségtörés, mint templomban fingani.
2017. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
A benyalás és az udvarias, alapillemet betartó viselkedés között hatalmas különbség van. Ha ezt nem látod, akkor még ostobább és primitívebb vagy, mint amennyire a kérdésed alapján gondolná az ember. Egyáltalán nem kell benyalni, én se nyaltam soha, mégis tudok viselkedni állásinterjún.
2017. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit gondolnak rólam.
2017. okt. 20. 18:49
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp el akarod bukni és címeres s..ggfejnek beállítani magad akkor hajrá.


Szerintem messze nem igaz hogy te csak "gép" vagy ahogy az sem hogy "nyalás" meg "mézes mázas" beszéd kellene a munkához.


Egyszerűen arra kíváncsiak hogy képes vagy e élőben kommunikálni, beszélni magadról, a munkáról, mik a motivációid, milyen munkatárs lennél, milyen ember vagy első benyomásra.


Nekem a munkakeresésről mindig a csajozás jut eszembe. Nem mindegy hogy jó a szöveged, megnyerő vagy és lebeszéled a bugyit egy lányról, vagy egy életre szerelmes lesz beléd. És nem mindegy hogy odamész hozzá hogy "Oszt púzóba engeded é?". Mert te az utóbbi módon tolod...

2017. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért vannak ilyen agyzsibbasztó kérdések?
2017. okt. 20. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!