Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a munkatársam...

Mit tegyek ha a munkatársam irgalmatlanul büdös?

Figyelt kérdés
és e mellé még iszonyatos száj szag is van

2017. okt. 20. 19:26
1 2
 1/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
53%
Lepd meg egy flakon tusfürdővel meg egy tubus fogkrémmel :D
2017. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Hasznàlj gàzàlarcot.
2017. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Akassz a fülére egy autóillatosító fát. Vagy kapcsol vagy nem.. xD
2017. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de most komolyan! elviselhetetlen és nem tudom hogy mit kezdjek vele
2017. okt. 20. 20:03
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Kínáld meg rágóval, amikor beszélgettek. Ezzel finoman jelezheted, hogy büdös a szája.
2017. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

semmit se tudsz

az én munkatársam is büdös. olyan a szájszaga, mintha rohadnának a belsőszervei. amikor közel hajol hozzám, rögtön arrébb megyek...nagyon durva amikor megcsap a szag...de nem veszi észre magát.

ha szólsz, akkor te leszel a bunkó paraszt

2017. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Négyszemközt próbáld megbeszélni vele, így talán nem érzi majd annyira megalázónak, mintha mások előtt szólnád le. Előfordulhat, hogy betegség áll a háttérben, vagy a higiénia terén akadnak gondjai, de fontos, hogy ha egyszer nem veszi észre magán, tudtára add. Később még hálás is lehet érte...
2017. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bihar Valatonon ***** válasza:
62%
Az miért baj, ha valaki ilyen miatt "bunkó paraszt"?! Egyszerűen oda kell állni elé: " Ember igénytelen gyökér vagy ba....zmeg kezdjél valamit magaddal! "
2017. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

#3 autóillatosító fa :DDDDD Behalok!


Jaj, ez nagyon gonosz, és gáz, és sajnálom, meg minden, de fél perce ezen röhögök! De hülye vagy! :D


Egyébként meg nem sok mindent tudsz tenni, esetleg négyszemközt megemlítheted neki, nem olyan drámaian, csak lazán, hogy "amúgy kicsit szájszagú vagy, tudsz róla?" vagy mondhatod, egy ismerősöd is hasonló gondokkal küzd, és esetleg tudna -e tanácsot adni, meg neki mitől van, ilyesmi... kényes téma, az már igaz, pedig nem kéne, hogy az legyen.

2017. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

igazából én sem értem,hogy miért kell kerülgetni a témát meg tapintatosnak lenni.

megmondod neki és kész.

2017. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!