Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy adnátok egy kollégátok...

Ti hogy adnátok egy kollégátok tudatára hogy ku®va büdös?

Figyelt kérdés
Egy irodaház 3.emeletén dolgozok mint recepciós egy cégnél és a földszinten van az iroda recepciós őre aki 3 naponta dolgozik. Nos... Reggel mikor jövök be konkrétan mikor már az utcába érek elkezdek kattogni az akcióterven hogy milyen útvonalon a leggyorsabb amit kibirok egy levegővel meg egy jóreggeltel... A szagot konkrétan vágni lehet... Savanyú,áporodott izzadtság szag. A főnökei többször jelezték neki hogy illene fürdeni vagy legalább a sziszegős szappant legalább 2 naponta legalább 1 szer használni... A kollégái, recepciósok már nem győzik fertőtlenítőszerrel meg illatosítóval, mitévők legyünk EMBEREK?????

2016. febr. 19. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is van egy ilyen kollega, portás, olyan szaga van, mint egy telesz**t sportzokninak, és a barom még akkor is 6 pulóverben jön, ha 40 fok van hányni lehet tőle...már sokszor szóltak neki, én rég kirugtam volna a pi***ba, 1 az, hogy mi se bírjuk másik, hogy ügyfeleket ő irányítja el, azoknak is kellemetlen, semmirekellő mosdatlan gyökér...
2016. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
főnököknek szólni,a tiédnek is ,hogy rohad az ember ,le kell cserélni!
2016. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk nem vált be, de erre nincs más megoldás, mint odaállni és szólni neki...ha már annyira idióta, hogy nem fogja fel magától, ha nem változtat akkor panaszt a fönökségnek, nehogy már mások szenvedjenek 1 barom miatt...

Nálunk sajnos protekciós a csóka, el se lehet távollítatni, marad a szájon át lélegzés :D

2016. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárhogy mondod, xarul fog neki esni.

Nekem pl hormon zavarom van, izzadok még mínusz fokban is, de szó szerint ömlik rólam a víz. Lezuhanyozok és 5 perc múlva mintha semmit nem csináltam volna. Semmi izzadasgatlo nem segít, az orvos se tudott mit mondani. Így mondjuk én azzal szoktam kezdeni munkahelyen, egyéb helyeken, hogy elmondom, milyen problémám van, nem tudok mit csinálni, ha valakinek van valami otlete, szívesen kiprbalom.

2016. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Én nme vagyok hormon bolyhos, de aránylag eléggé izzadós vagyok, mégse vagyok sose büdös, tavaly nyáron is csavarni lehetett a pólómból...szerintem megfelelő tisztálkodás melett nem fog szaglani...ja és van egy nagyon jó találmány, dezodornak hívják
2016. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha betegségről van szó, akkor menjetek orvoshoz, mert ez nem normális.


Szerintem szólj a főnökségnek ismét, főleg ha milliószor szóltatok már és nem javult a helyzet.

2016. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen ez nagyon kellemetlen szituáció,mert megbántani sem szeretnéd,de meg halni sem akarsz:D

Ezt jelezni kell vmilyen úton módon a főnökség felé.


Nálunk is van egy kolléga aki nő,mellette se lehet megmaradni. Nem cska a szája büdös amit mondjuk rágóval lehet orvosolni. De az egész nő. Reggel 8 kor izzadság szaga van,meg áporodott,állott nem is tudnám jellemezni,hányingerem van. Kutyaszar is jobb szag esküszöm.Az iroda ahol van elég nagy,de már a folyóson érzem. Szegény körülmények között él mint megtudtam,de annyira nem,hogy mindennap ne tudjon fürdeni(egy kolléga mondta aki járt már nála) de már 200-300 ft-ért is lehet eléggé illatos dezodorokat kapni,meg parfümöt 1500 ft-ért..Plusz egy rágó.. Ez nem hiszem,hogy olyan nagy dolog lenne :/ ha minden nap nem is tudna fürdeni.


Nekem is egy ismerősöm hormon problémából adódóan sokat izzadt,de sose éreztem büdösnek.

2016. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5!


Köszönöm szépen, ismerem és használom a dezodort. De nem segít. Sőt, még rosszabb is lehet a szagok keveredése. Orvosnál is voltam, nem tud mit csinálni. Ja, egy javaslat volt, botox az izzadtság mirigyekbe, az talán segít - de nem tudja garantálni.

2016. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a recepcióra viszek egy sprayt (valami 72órást) átkötve masnival és egy kis kátzya kedves Gábornak címezve sztetek okés?
2016. febr. 19. 10:54
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg kamuból mond azt,hogy egy ismerősöd sok sprayt hozott aztán gondoltad adsz néhány kollégádnak,kamuból másnak is adj,hogy lássa nem csak ő kapott!! Ha nem használja,lehet ő ilyen igénytelen.


Sajnos a tapasztalat az,hogy nőkből és férfiakból is rengetegen igénytelenek :/

Meg megszokták,hogy ilyenek.

2016. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!