Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a munkatársam...

Mit tegyek ha a munkatársam irgalmatlanul büdös?

Figyelt kérdés
és e mellé még iszonyatos száj szag is van

2017. okt. 20. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld kerülni, ennyit tehetsz.
2017. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

8-as azért mert simán lehet eü probléma

Tapintatosan beszéld meg vele hogy mi a helyzet, ha nem fürdik tiszta az ügy , de ha mondjuk cukorbetegség vagy kóros izzadás akkor lehet nehezebb megoldást találni.

2017. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem lehet tapintatosan lekezelni, meg sehogyse amúgy. Aki felnőtt korára ennyire igénytelen, annak megvannak az okai - kulturális, szociális háttér, neveltetés stb., te ezen egy beszólással nem tudsz változtatni. Én külföldön dolgozok, reggelente 8 indiai +pakival van megbeszélésem, mind öltönyös ember, de olyan dögletes izzadság- és szájszag árad belőlük hogy a gyomrom felfordul és a rosszullét kerülget. Nincs mese, el kell viselni, meg kell tanulni alkalmazkodni.
2017. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

En napi 2x zuhanyzok, mégis pár óra után szagom van. Annyi féle izzadásgátlót,dezodort kipróbáltam már amennyi csak letezik. Par óráig hatnak jobb esetben.

Szóval nem feltétlen azért budos mert igénytelen.

A szája pedig lehet betegség miatt is, rossz fog, mandulakő, nyitott gyomorszáj,reflux.

2017. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
ezeknek hiába írod , ha vki büdös csak igénytelen lehet..
2017. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%

Hívd félre, és mondj neki valami ilyesmit: "Figyelj, azért szeretnék szólni, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe mások előtt, de nagyon érződik a test- és szájszagod. Nem tudom, mi az oka, de kérlek, kezdj vele valamit."

Szerintem ennél finomabban nem lehet.

Az illatosító fán meg percek óta röhögök :D

2017. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 soneek válasza:
Bocsi. Él még ez a téma? Ugyan ez a problémám annyi különbséggel, hogy kénytelen vagyok egy autóban utazni vele. Sok mindent kipróbáltam már (orrom alatt kenegettem a bajszom mentolos krémekkel, arcszesszel, stb), de nem bírom elviselni az iszonyatos dögszagot ami árad belőle. Már jeleztem a főnökségnek is, de semmi. Azon gondolkodtam, felmondok. Rávezetni nem lehet, mert hozzá képest a 60as szeg egy integrált áramkör. Mit tegyek? Valaki segítsen!
2019. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!